Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Види та принцип роботи охоронних систем

Новини та статті 15/08/2019

На сьогоднішній день прогрес не стоїть на місці у всіх сферах життя. Ринок охоронних сигналізацій стрімко розвивається і пропонує покупцям широкий вибір електронних пристроїв створених для захисту будь-якого типу приміщення.

Принцип роботи сигналізації

Основна мета охоронної сигналізації – це своєчасна передача сигналу тривоги власнику приміщення. Принцип роботи сигналізації простий, датчик сигналізації отримує сигнал і передає оповіщення на централь сигналізації, що управляє, яка в свою чергу в залежності від виду включає сповіщувач, передає сигнал на пульт охорони, сповіщає власника приміщення дзвінком або SMS.

Типи охоронних систем

В основному сигналізації поділяються на провідні та бездротові. Ці два види мають свої переваги і недоліки, зараз докладно їх розглянемо.

Дротові сигналізації

Почнемо з того, що провідні сигналізації вважаються більш надійними. Пожежна сигналізація може бути лише провідною. У провідній сигналізації не потрібно міняти елементи живлення кожні півроку, не буває хибних спрацьовувань які пов'язані з тим, що, наприклад, розрядилася батарейка в датчику. До недоліків можна віднести високу вартість монтажу, краще встановлювати на етапі ремонту, щоб не пошкодити дизайн квартири, встановлюється один раз і на якийсь тривалий термін. Якщо в приміщенні немає опалення, можна встановлювати лише дротову сигналізацію. Раніше охоронні агентства приймали на пульт тільки дротяні сигналізації, зараз є варіант встановити бездротову систему, але рекомендуємо перед встановленням пультової сигналізації уточнити у охоронного агентства вимоги до обладнання. А інтернет-магазин Фортер зможе Вам надати будь-який тип охоронного обладнання за найкращою ціною.

Бездротові сигналізації

До переваг можна віднести швидкий і простий монтаж. У більшості моделей вам буде потрібна тільки викрутка або шуруповерт щоб вкрутити шурупи на яких будуть розміщені датчики. Охоронні датчики легко і просто "прописуються" в центральний блок за допомогою додатків на смартфоні, потім на цей же додаток можна отримувати тривожні повідомлення, знімати/ставити з охорони, отримувати сповіщення про те, що хтось прийшов додому, наприклад батьки можуть налаштувати повідомлення про те. що дитина прийшла додому зі школи або що няня повела дитину на прогулянку. Бездротова система сигналізації може бути встановлена протягом години і так само швидко ви можете демонтувати обладнання у разі переїзду. Основні недоліки бездротової сигналізації: неможливість встановити в неопалюваному приміщенні, при мінусових температурах елементи живлення просто потечуть і в кращому випадку будуть давати помилкові спрацьовування, а в гіршому зіпсують дорогий датчик. Другий та суттєвий недолік, необхідність заміни елементів живлення, кожні півроку, що за весь період використання сигналізації може вилитися у відчутну суму, яка перекриє вартість монтажу дротової сигналізації.

Залежно від виду роботи, охоронні сигналізації поділяються на автономні та централізовані.

Автономні сигналізації - у разі тривожного спрацьовування в зоні охорони передають сигнал або на сирену (автономні сигналізації) або телефон власника сигналізації (автономні GSM-сигналізації). Це чудове рішення:

  • Для дачі, як правило, біля дачі немає агентств пультової охорони, куди можна передати приміщення.

  • Для гаража, у разі тривоги охорона може прийти та перевірити;

  • Для торгового кіоску, щоб відлякати злодюжок.

Перевага цього сигналізації в тому, що немає щомісячної абонентської плати, такого виду охорони вистачає на 80% для того, щоб відлякати зловмисників і дезорієнтувати їх.

Централізовані сигналізації - у разі проникнення до будинку чи квартири передають сигнал тривоги на пульт охорони, і звідти виїжджає група швидкого реагування. Це один із найнадійніших варіантів захисту житла на сьогоднішній день. Але є й недоліки, як правило, охоронні агентства діють тільки на території великих міст. У “пультовиків” є список обладнання, з яким вони працюють. Вартість щомісячної абонплати, що робить пультову охорону на порядок дорожчою, ніж вартість автономної системи.

виды сигнализации

 

Зараз багато видів охоронних сигналізацій можуть забезпечити максимальний захист для будь-якого типу об'єкта, що охороняється. При цьому використовуючи можливості охоронної сигналізації можна побудувати цілу систему розумного будинку, яка регулюватиме включення котла, відкриття воріт і т.д., а якщо підключити систему керування та контролю доступом та відеоспостереження, то можливості стануть необмежені. Для того, щоб Ваш будинок став по-справжньому фортецею, звертайтеся до нашого відділу продажів за телефонами, які Ви знайдете на нашому сайті і вам допоможуть грамотно підібрати обладнання та кваліфіковано проконсультують по можливостях охоронних сигналізацій.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram