Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Види та типи домофонних систем

Новини та статті 04/04/2019

Домофонні системи: які бувають види?

Домофонна система – простий, надійний та ефективний спосіб обмеження доступу на територію приватного будинку, дачі, у під'їзди багатоквартирних будинків, офісних приміщень. Домофон - пристрій, що обмежує доступ до приміщень, що дозволяє ідентифікувати відвідувача, не відчиняючи при цьому двері.

Будь-яка домофонна система складається з:

Виклична панель – пристрій, встановлений перед входом на територію, прямо на двері, хвіртку, ворота або поруч із ними, за допомогою якого відвідувач має можливість зв'язатися з абонентом, натиснувши кнопку виклику

Внутрішній блок – пристрій, на який надходить звуковий або відеосигнал від відвідувача, і абонент має можливість з легкістю ідентифікувати гостя та прийняти рішення про доступ відвідувача на територію, що охороняється. Також є можливість оснащувати домофонні системи додатковими аксесуарами на Ваш вибір.

Додаткове обладнання, яке часто застосовується:

  • Блоки живлення
  • дверні доводчики
  • замки та засувки

домофоны и оборудование

Види та типи домофонних систем

Домофони бувають двох видів:

  • Багатоабонентський – поділяються на координатно-матричні та цифрові.
  • Малоабонентський

І двох типів:

  • Аудіодомофон
  • Відеодомофон

Принцип роботи аудіо і відео домофонних систем схожий: при натисканні відвідувачем кнопки на панелі виклику біля або на вхідних дверях, на панель, що знаходиться всередині приміщення надходить сигнал - звуковий або відео - залежить від встановленого типу домофону.

Одне, або малоабонентське використовуються в приватних будинках, офісах, на дачах. Багатоквартирний домофон – пристрій, який став звичним у звичайному міському житті, часто користується популярністю серед мешканців багатоповерхових будинків. Багатоабонентські домофони поділяють на цифрові та координатно-матричні. В чому суть? Особливість цифрового типу домофону в тому, що адреса аудіотрубки виставляється на самій платі аудіотрубки по замкнутих перемичках, що полегшує встановлення та здешевлює вартість прокладання кабельної траси. Координатний домофон працює за іншим принципом: за з'єднання з квартирними трубками відповідає комутатор, від якого йде шлейф проводів і розводиться по квартирах, залежно від кількості квартир у будинку кількість жил у шлейфі буде різною.

Цифрові домофони

Прогресивним рішенням на ринку домофонів вважаються IP домофони

Безапеляційний плюсом цифрового домофону може бути те, що він бездротовий, робота домофону, комунікація, відеозв'язок і спостереження здійснюється через цифровий канал. Основним привілеєм IP домофонів є розвинені мережеві функції.

айпи домофоны

Головними відмінностями цифрових домофонів від стандартних:

  • запис інформації щодо запиту або спрацювання додаткового обладнання. Оскільки пристрій працює через цифровий канал, є можливість підключення додаткового обладнання, яке підтримує дані в цифровому форматі, такі як датчик руху, датчик відкриття дверей.
  • передача сигналу на будь-який пристрій в Інтернеті – смартфон, планшет, ноутбук, стаціонарний ПК.
  • доступ до інформації у будь-який час
  • гнучкість налаштувань і можливість підключення додаткового обладнання та необхідної кількості терміналів користувача, а також можливість об'єднання кількох будівель в одну мережу
  • висока якість зображення на дисплеї пристрою

Як краще обмежити доступ до Вас у будинок, офіс, на підприємство – вирішувати Вам, адже можна довго вибирати домофон, розуміючи для чого Ви хочете встановити ту чи іншу домофонну систему, але швидше звернеться до фахівців компанії Фортер, які із задоволенням проконсультують за видами і типу систем, і порадять яку краще охоронну систему і чому встановити саме у Вашому випадку.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram