Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відмінна сигналізація завжди на варті житла

Новини та статті 12/05/2015

Захищати право власності можна двома інструментами – за допомогою закону та технічними засобами. Як останні виступають системи безпеки, зокрема – системи охоронної сигналізації. Також для забезпечення майна та житла застосовуються і системи пожежної сигналізації.

Випадки, коли ми залишаємо своє житло – відрядження, відпустку… Забезпечити постійний контроль можна – досить купити сигналізацію.

Сигналізація існує провідна та бездротова. Середовище передачі між централлю і датчиками сучасних систем забезпечує високу якість, практично повну відсутність помилок спрацювання. Серцем як охоронної, і пожежної сигналізації є централь, тобто. блок, у якому розміщено головний контролер системи. Він відповідає за прийом, обробку та ретрансляцію тривожного сигналу.

Система охоронної сигналізації, залежно від конфігурації підконтрольного об'єкта, комплектується датчиками розбивання скла, відкриття дверей, руху, зміни обсягу приміщення тощо. Робота об'ємного датчика передбачає імунітет від присутності тварин у приміщенні. Тобто. їхня поява в зоні контролю не призводить до спрацьовування сигналізації. У сучасних системах передбачено підключення сирен, пристроїв світлової індикації, активація запірних пристроїв (еклектрозамків) тощо. Пожежна сигналізація базується на роботі централі та датчиків диму, полум'я, сповіщувачів тощо. Усі види сигналізації розраховані працювати у складних кліматичних умовах.

Якщо Ваше житло розташоване далеко від стаціонарних телефонних комунікацій, можна встановити сигналізацію gsm. Вона може передавати сигнал тривоги як у телефони власника, і на пульт централізованого спостереження, встановлений охоронної компанії. Придбати таку сигналізацію за прийнятною ціною легко в онлайн-каталозі Фортер.

Як системи пожежної сигналізації, і будь-які інші її види, необхідно періодично перевіряти. Наприклад, вимагають уваги акумулятори, що дозволяють тій же сигналізації gsm працювати автономно досить довгий час. Пожежна сигналізація може працювати разом із пристроями пожежогасіння. Їхня працездатність перевіряється відповідно до нормативної документації.

Купити сигналізацію, яка точно відповідатиме Вашим вимогам, допоможуть консультанти Інтернет-магазину Фортер.

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram