Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відмінні риси різних типів автосигналізацій

Новини та статті 31/08/2015

У наші дні автомобіль перестав бути розкішшю і став засобом пересування, який потребує оновлення та покращення. Власну машину завжди хочеться захистити від спроб пограбування та крадіжки, тому я, автоаматор та просто власник машини, як і інші автомобілісти вирішив купити сигналізацію. Охоронні системи вже 25 років мають попит на території України і встигли захистити мільйони автомобілів від спроб несанкціонованого доступу. Час не стоїть на місці, і виробники намагаються покращувати пропоновану продукцію. Про нововведення та позитивні сторони сучасних моделей і піде мова.


Особливості та нововведення сучасних автосигналізацій

Останньою розробкою вітчизняному ринку автосигналізацій стало використання зворотний зв'язок. Крім звичних автовласникам функцій, така модель може похвалитися можливістю додавати повідомлення, які надходитимуть від блоку керування авто на брелок-пейджер власника. Ще одна довгоочікувана особливість, яка пов'язана з основним функціоналом, - це здатність посилати спеціальні сигнали, які будуть проводити моніторинг розташування автомобіля в радіусі дії пристрою. Також Ви матимете можливість отримати віддалений доступ до більшості функцій автосигналізації. Наприклад, Ви можете повністю заблокувати двигун або поставити сигналізацію з автозапуском.

Що ж до зворотний зв'язок, вона буває односторонньої чи двосторонньої. Моделі, оснащені першим типом зв'язку, ніяких особливостей немає, додаткові функції встановлюються виробником залежно від цінової політики. Двосторонні автосигналізації поставляються в комплекті з брелоком, а також кольоровим екраном, на який надходить інформація про розташування авто. Якщо Ви вирішили купити автосигналізацію саме у двосторонньому варіанті, то важливо враховувати діапазон дії. Чим більше він буде, тим краще.


GSM сигналізації – новинка на ринку

Найінноваційнішими на ринку вважаються сьогодні GSM сигналізації, які дозволяють власнику авто отримати найточнішу інформацію про становище автомобіля на власний смартфон. Радіус може обмежуватися тільки зоною, де є покриття GPS або GSM.

Купуючи автомобільну сигналізацію, звертайте увагу, щоб був присутній діалоговий код. Такий спосіб кодування є найсучаснішим, а система практично на 100% виключає ймовірність злому радіосигналів.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram