Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Відмінність звичайного металошукача від золотошукача

Новини та статті 22/12/2015

На сторінках інтернет-каталогу Фортер, в асортименті якого є практично весь перелік технічних засобів безпеки, спеціалізованих рішень, обладнання радіозв'язку, покупець обов'язково побачить розділ, присвячений металодетекторам.

Що це за обладнання? Сьогодні найкращі його моделі є розвиненим апаратно-програмним комплексом, який застосовується для пошуку та ідентифікації металевих предметів, що залягають під значним шаром землі на суші, і навіть – під донними нашаруваннями водойм.

Спочатку металошукачі асоціювалися у більшості громадян по всьому світу як міношукачі. Справді, образ людини зі штангою та рамкою на її кінці, у навушниках на голові і досі нерідко можна зустріти у кіно. Однак з часів, що характеризуються активними війнами, міни стали робити з пластидів, найчастіше вони не мають класичних металевих корпусів і виявляють їх за допомогою собак або хімічних аналізаторів повітря.

Отже зупинимося на назві «металошукач», і задовольнимо інтерес читача до вибору пристроїв, здатних найвищою мірою до виявлення золотих виробів. На жаль, спеціальних золотодетекторів не виготовляє жодна компанія. Тому що немає стандартних умов пошуку цього дорогоцінного металу. У кожному випадку будуть присутні індивідуальні умови – ґрунт, глибина залягання, вологість ґрунту, глибина занурення, «зашумленість»…

У досить великій кількості статей професіонали-« шукачі скарбів » не дарма стверджують , що основним пошуковим механізмом у цій справі служать досвід і знання оператора металодетектора . У контексті пошуку дорогоцінного металу – золота – для детектора актуальні:

  • дискримінація;
  • чутливість до розміру;
  • налаштування характеристики ґрунту.

Дисплей золотоискателя

"Розшифруємо" дані параметри. Перший відповідає за попереднє встановлення пошуку на певний метал. Золото, незважаючи на його блиск і чарівність, у землі набуває такої характеристики дискримінації, яка притаманна окисленим чорним металам, а при глибині залягання понад 20 см воно може ідентифікуватися взагалі як чорний метал. Тому купити металошукач для золота в інтернет-магазині Фортер Вам порекомендують із розширеною шкалою визначення чорних металів – від «свіжих» до побитих іржею.

Відмінність «золотодетектора» від звичайного щодо чутливості: сережки, монети, інші дороговироби мають невеликі розміри і можуть залягати на досить великій глибині, тому у Вашого спецпристрою-шукача має бути висока чутливість до розміру предметів, що шукаються. Її забезпечують котушка DD середнього чи невеликого розміру.

Катушка золотоискателя

Золото може мати як формат виробів, і самородків. Знаходиться воно, як правило, у ґрунті з високим ступенем мінералізації та на піщаному пляжі. Іноді – під невеликим шаром води. Тому в Фортері пропонують глибинні та підводні металошукачі, а також – металодетектори з розширеним діапазоном регулювання характеристик ґрунту. Це основні відмінності від звичайного металошукача для пошуку золота.

Ринок пропонує, звичайно, низку спеціалізованих «золотошукачів». Але їхня вартість досить висока, до того ж, вони надають перевагу в «гонці золотопошуку» фахівцям лише найвищої кваліфікації. В асортименті пошукового обладнання Фортер ми рекомендуємо звернути увагу на моделі Garrett, Fisher Labs, Minelab, XP Metal Detectors та ін.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram