Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Військові тепловізори. - Чи допоможуть вони?

Думки експертів 28/01/2015

Рис.1 Військові тепловізори

Тепловізори встановлюються на різній бойовій техніці, такій як танки, гелікоптери, безпілотники. Також армія успішно користується портативними військовими тепловізорами. Портативні нарівні зі стаціонарними дозволяють орієнтуватися в умовах відсутності освітлення, у зв'язку з чим вони успішно застосовуються замість нічних прицілів. Ці пристрої працюють незалежно від погодних змін і відстані до мети, що спостерігається. Військові тепловізори мають підвищену чутливість, що допомагає ловити найменші зміни температури.

FLIR E6 Тепловизор

Рис.2 Тепловізор модель FLIR E6

За кількістю продажів в Україні лідирують тепловізори від європейського виробника Flir – середні за вартістю, але не поступаються якістю дорогим американським пристроям, які вже прославилися найкращими технічними характеристиками, високим рівнем роботи та використаними під час виготовлення матеріалами.

У зв'язку з проведенням АТО на сході України також різко збільшився попит на військові тепловізори, яких так потребують українські бійці у зоні воєнних дій. Волонтери з усієї країни займаються модернізацією зброї для бійців, особливо для передової лінії та блокпостів, що тягнуться на великі відстані. І якщо гарячі потреби вже закриті, то прикордонні області, а також розвідувальні бригади все ще потребують постачання якісної техніки.

Тепловізори в зоні АТО незамінні для таких цілей:

  • Визначення фактів несправності у теплозахисних обшивках, бортовому радіообладнанні;
  • Розвідка з метою виявлення живих об'єктів та техніки;
  • Виявлення дефектів в електро- та теплообладнанні;
  • Виявлення тріщин, крижаних пробок, неякісного лиття;
  • Прикордонне патрулювання;
  • Спостереження за об'єктами, що рухаються;
  • Нічне відстеження мінометних розрахунків ворога;
  • Безпека військових баз, урядових споруд.

FLIR i5 Тепловизор

Рис.3 Тепловізор модель FLIR i5

Портативні тепловізори для бойових дій працюють на акумуляторах, тобто їх легко можна зарядити від звичайної електромережі або в автомобілі. Завдяки великому функціоналу, тепловізори покликані врятувати бійців від довгих морозних ночей та всіх загроз, які вони тануть.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram