Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Викличні панелі в домофонних системах

Новини та статті 08/04/2015

Виклична панель домофону – одна з найважливіших деталей у домофонній системі. Вона допомагає контролювати доступ до приміщення та уникнути несанкціонованого проникнення небажаних гостей. Як визначитися в момент вибору панелі виклику, на які важливі специфіки варто звернути свій погляд - ось про що дана стаття.

Для початку, слід розрізняти панель виклику для аудіо або для відеодомофона. У відеодомофон, крім системи аудіо зв'язку, також прикріплена камера. За принципом установки панелі виклику домофонів поділяються на врізні і накладні. Наш асортимент дає можливість Вам побачити їх зовнішній вигляд.

Для стабільного пристрою в обстановці підвищеної вологості панелі обладнані гідрозахищеною кнопкою, особливою прокладкою перекритий мікрофон, до корпусу прикріплений динамік, спеціальної форми канали в корпусі панелі не дають ходу накопиченню конденсату. Кришка ззаду прикріплюється міцно і дуже закрито, технологічні отвори (для регулювання сприйнятливості мікрофона та гучності динаміка) запечатуються гумовими заглушками, а гумова щітка ущільнювача розміщується в місці виходу кабелю. Електронна плата покрита трьома пластами лаку.

Метал алюмінію використовується в ролі матеріалу для виробництва корпусу. Цей матеріал не піддається іржі і гарантує високу ступінь вандалозахищеності продукту. Камера, яка встановлюється на панелі виклику, має кут огляду близько 75 градусів по горизонталі. Це необхідно передбачати, підбираючи пункт прикріплення, деякі види комплектуються кронштейном для кутового кріплення, у деяких випадках це досить зручно.


Додаткові характеристики панелей

Викличні панелі забезпечені приладами інфрачервоного світла, дане освітлення не сприйнятливе для очей людини, втім, камера здатна його відстежувати, в результаті навіть у повній темряві, що досі дуже поширене для наших під'їздів. Також ви зможете дивитися, що робиться перед дверима, але тільки на дистанції до 1 метра.

Встановлюється панель виклику, як правило, на височини 160 сантиметрів від підлоги. Краще не встановлювати її на поверхні, що рухаються, часом іншого виходу немає. Прикріплюється панель виклику за сприяння дюбелів, після завершення монтажу і ретельної ревізії всіх ключових характеристик кріпильні отвори затягуються заглушками.

Викликові панелі робляться досить довгий час, їхня система технологічно відпрацьована і при компетентному монтажі вони прослужать Вам досить тривалий час.


Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram