Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Використання слаботочних систем у побудові конфігурації системи безпеки. Частина 2

Новини та статті 01/04/2015
Використання слаботочних систем у побудові конфігурації системи безпеки. Частина 1

Відеокамери: вибір та керування

Спектр відеокамер, представлених на сучасному українському ринку, вражає. Широкий і спектр цінових пропозицій – від бюджетних варіантів до супердорогих і «наворочених». Для того щоб камера мала всі необхідні функції, набувати її слід тільки після того, як будуть визначені всі основні параметри конфігурації системи відеоспостереження, а також цілі, завдання, умови зйомки та ін. Іноді краще звернутися за допомогою до професіонала, щоб він допоміг зорієнтуватися в виборі.


Система зв'язку та оповіщення

Основні завдання, для яких встановлюється ця слаботочна система:

  • Музичний фон до створення психологічного комфорту в покупців торгової точки;
  • Рекламна інформація про знижки, акції, розпродажі, надходження нового товару тощо;
  • Інформація про виникнення нештатної ситуації.

Система зв'язку між центральним офісом чи кабінетом директора та продавцями (касирами) може бути реалізована як у вигляді селектора, так і у формі міні-АТС.


Система попередження крадіжок

Ці системи найбільш потрібні в магазинах самообслуговування великої площі, де важко проконтролювати процес вибору товару покупцями. Система заснована на тому, що до кожної одиниці товару кріпиться мітка, яка зчитується пристроєм на виході з магазину (так звані рамки), якщо її не було попередньо знято або деактивовано на касі, під час оплати товару.


СКУД

Системи контролю доступу до приміщення діють за принципом звичайного замку – дозволяють потрапити до приміщення або на територію тільки тому, хто має ключ, але не механічний, а електронний. Переваги такої системи:

  • Двері постійно перебувають у закритому стані;
  • можливість швидкого реагування на прихід нового співробітника або звільнення старого оперативними змінами у списку ключів;
  • Економія на тому, що одним і тим же електронним ключем можна відчиняти кілька різних дверей.

Тип носія електронного ключа може також відрізнятися. Вони поділяються на дві великі групи:

  • Мережеві (з підключенням до ПК);
  • Автономні (без підключення).

Додамо, що мережевий тип підключення більш поширений, оскільки крім функції допуску має ряд побічних переваг. Наприклад, дозволяє вести облік робочого дня співробітника, аналізувати його переміщення територією, робити управлінські висновки з урахуванням отриманої інформації. Мережевий тип носія, крім іншого, дозволяє інтегрувати СКУД у глобальну безпекову систему.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram