Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Він не лише літає, а ще й знімає!

Новини та статті 07/05/2015

У наші часи ця «крихітка» від DJI Innovations набуває все більшої популярності через дуже привабливу ціну і малі розміри, але базова комплектація квадрокоптера не дає повністю застосувати його для звичайної зйомки в режимі польоту.

Досить часто до нас приходять із проханнями про всілякі доробки. Головні прохання клієнтів: ліквідація «желе» на відео, монтаж FPV-приладів та систем передачі телеметричної інформації. У цій статті ми розповімо вам про стандартне рішення, яке пропонує наша компанія і трохи про сам квадрокоптер.

У наш час є одне відомих і правильних рішень для маленьких квадрокоптерів, які цілком готові літати прямо з коробки. У базову комплектацію відведено все, що необхідно для польотів для розваги в радіусі 300-400 метрів: повністю зібраний корпус з легкого пластику з довгим променем 350 мм, з поставленими двигунами, контролерами ходу і тд.

Базовий акумулятор Фантома дає можливість бути в польоті 10 хвилин, що досить пристойним, щоб політати біля себе і зняти відео. Але досить швидко пілот і відео оператор почнуть розуміти, що незручно знімати відео і не бачити що, власне, потрапляє в кадр, до того ж, місце для камери GoPro добре прикручене до корпусу квадрокоптера і передає всі тремтіння в камеру, найчастіше при різких рухах , це призводить до тремтіння відео і навіть добре навчений редактор відео не зможе це усунути.

Доработка DJI Phantom


Доопрацювання DJI Phantom

  1. Тремтіння відео. DJI вже представили підвіс, що коливається, для монтажу камери GoPro на Phantom, але цей продукт поки що не випустили у світ і товар не можна замовити, тому ми не вигадуємо велосипед, а зазвичай монтуємо силіконові вібророзв'язки між корпусом і місцем кріплення камери. Такий спосіб вирішення дає можливість зменшити тремтіння до оптимального рівня, що дозволяє під час обробки відео прибрати всі неприйнятні дефекти.
  2. Придбання зображення Землі. Найчастіше у нас встановлюють на Phantom наступне обладнання FVP: маленький 5″ екран з підвищеною яскравістю, особливий кабель, за допомогою якого встановлюються екшн-камери до передавача. Даний комплект дає можливість для застосування GoPro на ряду як курсову камеру для польоту від першої особи та як прилад для зйомки відео з гарною якістю.
  3. Монтаж системи передачі телеметричної інформації. Монтаж системи OSD дасть можливість купувати на Землі інформацію про середню швидкість квадрокоптера, у призначенні повернення додому через GPS координати.

Тим самим при міні-доробках ми даємо можливість власнику DJI Phantom отримати повний комплект обладнання для запису відео в режимі польоту, зберігаючи головні переваги даного квадрокоптера - зручні габарити та незатратну ціну.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram