Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

VITALS (Віталс)

Компанія Vitals Vitals (Віталс) – це латвійська компанія, заснована в 1993 році в Ризі. Ця компанія є всесвітньо відомим виробником силової техніки, компресорів та електроінструментів. Заснував її Отто Хіршбахер, який є одним із конструкторів західноєвропейського концерну з розробки та випуску електронного обладнання.

Спочатку керівництво компанії взяло в оренду кілька заводів, які не були зайняті раніше іншими виробничими потужностями. Завдяки цьому виробнику вдалось почати створювати свої перші продукти в електронному сегменті. Таким чином, тепер обладнання цієї компанії можна купити в усьому світі. Також до роботи над обладнанням фірма залучає досвідчених експертів із різних країн, які розвивають нові технології та створюють передові девайси, які можна використовувати у побуті.

Одним із найпопулярніших товарів є   генератори Віталс , який можна використовувати в побутовій сфері. Зокрема, його можна встановити у частому будинку, котеджі, на дачі. Крім того, обладнання цієї компанії використовують і компанії, що займаються будівельними роботами. Таким чином, основні товари, які виробляє компанія Vitals, мають попит не тільки в особистих цілях, а й на повноцінних підприємствах, тому виробництву вдається постійно розширюватися і поповнювати список замовлень за рахунок приватних фірм.

Протягом усього часу існування бренду вдалося розробити безліч унікальних пристроїв, які відмінно поєднують у собі поняття ціни та якості. Розробники продовжують вести роботу над поліпшенням технологічних показників, тим самим створюючи з кожним разом нові, досконаліші девайси. Лінійка пристроїв даного бренду оновлюється досить часто, тому покупці завжди мають можливість використовувати тільки найсучасніші генератори.

Окрім іншого, разом із компанією Vitals, яка також активно працює в Україні, розвивається і ринок пристроїв у даному сегменті. У зв'язку з цим, зараз можна купити генератор Віталс, який зможе справлятися з різним спектром завдань. Саме тому інженерам доводиться використовувати лише останні розробки та технології. Таким чином вони займаються інноваціями у цьому сегменті ринку, чого до цього ніхто не робив.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram