Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Внутрішній захист вікон: вибираємо датчики та сигналізації

Новини та статті 24/05/2016

Власники будинків та квартир постійно шукають шляхи підвищення безпеки їхньої власності. Захист свого житла від зазіхань грабіжників та вандалізму для деяких громадян став пріоритетом № 1. Наша стаття познайомить вас із методами захисту вікон від злому, видами сигналізацій та датчиків та розповість з чого складається сигналізаційна система на вікна.

 

Різновиди віконних датчиків

Окрім віконних решіток та металопластикових ролет існують додаткові способи захисту вікон від зломів. До таких технічних пристроїв відносяться: віконні датчики та сигналізації. На сьогоднішній день популярністю користуються:

1. Датчик розбиття скла – пристрій має вбудований мікрофон і монтується на невеликій відстані від вікна. Датчик реагує на звукові зміни навколишнього середовища (розбивання скла, удари або тріск скла);

Датчик разбития стекла

2. Сигнальне скло – спеціальне віконне полотно, що складається із сигналізаційних дротів. При спробі вирізати скло система сигналізує про порушення цілісності та включається сирена. На даний момент вважається надійною системою захисту металопластикових вікон.

3. Магнітоконтактний датчик – тип сигналізації на вікна, що складається з магніту та перемикача. Між закріпленими магнітом та герконом утворюється зазор. Якщо відстань зазору стає більшою, ніж спочатку заданий параметр – спрацьовує сигналізація. Для коректної роботи системи магніт встановлюють на стулку, а перемикач на раму вікна.

Магнитоконтактный датчик

 

Віконна сигналізація та її компоненти

Складові охоронної сигналізації для вікон ідентичні до будь-якої іншої охоронної системи. Датчики для вікон, приймально-конрольний пристрій та виконавчі пристрої – головні компоненти сигналізації. Датчики в залежності від функцій забезпечують контроль заданого периметра та реагують на зміну навколишнього середовища (відкриття вікон, рух у приміщенні, розбите скло). Прийомно-контрольний пристрій здійснює моніторинг датчиків. Під час спрацьовування останніх – передає сигнал на виконавчі прилади. Останні, у свою чергу, активують звукові або світлові сигнали та передають інформацію до охоронних служб або на мобільний пристрій власника приміщення.

Необхідність у безпеці – одна з базових потреб людини, яка спонукає нас оточувати себе та своє житло захисними пристроями. Датчики на відкриття вікон – необхідний захід захисту, коли йдеться про душевний та матеріальний спокій. Компанія Фортер піклується про своїх клієнтів та пропонує надійні товари за найкращою ціною. Чи є питання щодо вибору захисту вікон від злому? Потрібна консультація спеціаліста? Звертайтесь до професіоналів!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram