Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Volter (Вльтер)

Компанія Volter Науково-виробнича приватна компанія «Електросвіт» почала функціонувати у 2001 році. Виробничі потужності розгорнулися у місті Донецьку (Україна). Інженери цього заводу почали займатися проектуванням, розробкою, виробництвом та випуском не тільки надійного, а й якісного обладнання, яке призначене для стабілізації напруги. Крім цього, завдяки компанії можна було купити обладнання, яке потрібне для стабілізації параметрів електричної мережі. Вся продукція реалізовувалась у рамках вітчизняного ринку під брендом Вольтер .

Одним із найпопулярніших пристроїв, які виробляє компанія під цим брендом, є реле напруги Volter . Вся справа в тому, що виробнику вдалося вдосконалити процес створення апаратури до такого рівня, який дозволяє випускати не тільки якісне обладнання, але і з досить бюджетним цінником. Справа в тому, що часто покупці звертають увагу на ціни, тому бренду доводилося серйозно займатися ціноутворенням.

Основні товари, які виробляє компанія Volter, призначені для використання в домашніх умовах, частому секторі, в середньому та малому бізнесі, торгівлі, а також у великих компаніях і навіть великих промислових/виробничих підприємствах. Таким чином, обладнання, яке вдається збирати під цим брендом, можна застосовувати у величезній кількості сегментів, що позитивно позначається на впізнаваності імені компанії, а також на популяризації вироблених товарів.

На даний момент придбати необхідні товари, які виробляє компанія Вольтер, можна недорого, оскільки цей ринок з моменту появи бренду досить серйозно збільшився, що власне змушує компанії коригувати ціни, тим самим конкуруючи з іншими виробниками аналогічного обладнання.

Фірмовою концепцією цього бренду є створення якісної продукції, яка зможе без перебоїв забезпечувати офіси чи приватні будинки стабільним потоком електроенергії. Таким чином, за допомогою стабілізаторів можна буде забути про перепади струму в мережі, що найчастіше призводить до згоряння різної техніки, тому з використанням даної продукції можна буде не переживати з цього приводу. На багато економніше купити реле контролю напруги Вольтер, ніж після різкого перепаду напруги купувати нову техніку.

Показать полностью
Telegram