Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Встановлення домофону. Як це правильно зробити?

Думки експертів 12/01/2015

Рис.1 Встановлення домофону.

Припустимо, що ви вже зважилися встановити цей чудовий пристрій. Ось тут і виникає безліч питань. Який пристрій краще придбати і як його встановити?

Основними частинами домофонної системи є прилад, що викликає, який закріплюється за межами житла і служить для з'єднання відвідувачів з абонентом, і сам домофон, закріплений всередині вашого житлового приміщення для того, щоб ви мали можливість перемовлятися зі своїми відвідувачами.

Видеодомофон Commax CDV-35H

Мал. 2 Відеодомофон модель Commax CDV-35H

Установку домофону можна подати у вигляді послідовних дій, серед яких:

  1. Визначення комплектації. Тут все залежить від ваших умов проживання та вашої платоспроможності. Залежно від того, власником приватного будинку або квартири в багатоповерхівці ви є і від того, яким буде екран, і спосіб спілкування з абонентом на сучасному ринку представлено безліч варіантів найрізноманітніших домофонів. Кожен має змогу підібрати саме той варіант, який задовольнить усі його вимоги.
  2. Правильне визначення місця встановлення домофону. Від того, де саме ви зберетеся встановлювати ваш переговорний пристрій, багато в чому залежатиме територія огляду зовнішньої частини домофону і те, наскільки зручно буде ним користуватися. Як правило, домофон намагаються встановити на стороні відкриття вхідних дверей приблизно на рівні півтора метра над поверхнею підлоги. Кут огляду має бути близько ста градусів. Що стосується квартири, то тут домофон встановлюють у будь-якому зручному для вас місці так, щоб сигнал виклику можна було почути з її точки.
  3. Один із найважливіших етапів установки – це прокладання кабелю. Якість лінії напруги надалі багато в чому вплине якість функціонування домофону. До місця, де ви маєте намір встановити внутрішню частину домофону, необхідно підвести електричне живлення 220 В.
  4. При коректному проведенні всіх описаних вище робіт, етап установки обладнання пройде у вас легко та швидко, не зажадавши жодних додаткових знань та навичок. Всі складові домофону закріплюються за допомогою кількох саморізів в заздалегідь просвердлені отвори. Тут основним є правильне з'єднання дротів. Однак, оскільки їх лише кілька штук, зробити це зовсім не складно.

Антивандальная видеопанель Slinex ML-15 silver

Мал.3 Антивандальна відеопанель модель Slinex ML-15 silver

Якщо після всього вищеописаного у вас щось не виходить, то найкраще уважно вивчитиме інструкцію, що додається до домофону, або викликати фахівця з його встановлення.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram