Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Встановлення та налаштування системи «Розумний дім»

Новини та статті 27/01/2016

Припустимо, Ваше житло обладнане всіма можливими девайсами та високотехнологічними «примочками», які дозволяють підлаштувати побут під власні потреби та відповідно до Ваших уподобань: кондиціонер, робот-пилосос, сенсорний кран для економії води тощо. Але! І це ще – не гора комфорту! Пропонуємо до Вашої уваги незамінну систему «Розумний дім». І тут як ніколи актуальним стає класичний вислів "все геніальне - просто!" Забудьте про стереотип, який відлякує багатьох нас від подібних благ цивілізації. Більше допомоги професійних програмістів та спеціалізованих знань не знадобляться. Адже керувати налаштуваннями та функціями Smart Home зможе будь-який середньостатистичний користувач ПК!

Тепер Ви та Ваші рідні матимуть доступ до всіх пристроїв у домі. Погасити світло у всіх кімнатах однією командою – запросто, запрограмувати будильник системи на відкриття штор вранці – легко, прогріти будинок за годину до повернення сім'ї з роботи – без проблем! Все, що потрібно – це купити систему «Розумний дім». Вона чудово підійде як власникам приватних будинків, так і мешканцям квартир.

 

Основні функції системи

Стандартні «місії» домашнього інтелекту – це:

  • керування освітленням;

Управление освещением

  • керування побутовою технікою;
  • енергозберігаюча функція (стає все більш актуальною при очевидному подорожчанні енергоносіїв; поки Ви спите, температура в приміщенні знижується, під час Вашої відсутності опалення може бути відключено або виставлено на «мінімум»; у порожній кімнаті більше не буде безглуздо горіти світло тощо).

Управління смарт-домом здійснюється за допомогою вбудованих сенсорних панелей (їх недолік - стаціонарність) або з пульта, в якості якого елементарно може використовуватися Ваш смартфон.

 

Як встановити та налаштувати «Розумний дім»?

1. Купуємо комплект обладнання (базовий або розширений).

2. З використанням інструкції виконуємо монтаж кабелів (вони можуть бути прокладені в одному каналі з електропроводкою).

3. Забезпечуємо точку доступу Wi-Fi та завантажуємо програмне забезпечення для операційної системи Вашого смартфона.

4. Здійснюємо налаштування та… - все!

Компоненты умного дома

Відразу хочемо заспокоїти: не бійтеся «зробити щось не так»: розумна система відрізняється гнучкістю та податливістю. Тобто зміни в налаштування можна внести в будь-який час завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу програми.

Початкова налагодження:

1. Завантаження програми.

2. Створення проекту житла.

3. Об'єднання всіх пристроїв в єдину програму та подальше розпізнавання їх системою.

4. Створення сценаріїв для подальшого виконання.

Як бачите, нічого складного. Крім того, ми ніколи не кинемо Вас напризволяще, і, при необхідності, фахівці компанії «Фортер» нададуть Вам будь-яку інформаційну та технічну допомогу.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram