Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Встановлюємо автосигналізацію правильно

Новини та статті 08/07/2015

Нещодавно друг придбав автомобіль, дорогу гарну іномарку. На моє запитання, як він збирається захистити свою «ластівку» від угону, друг знизав плечима і сказав, що в автосервісі самі розберуться. Правду кажучи, я був здивований. Так довго і скрупульозно вибирати автомобіль, і так недбало ставиться до його захисту. Але як виявилося один не один такий. Багато автовласників питання із сигналізацією пускають на самоплив. А після крадіжки схаменуться, але вже пізно. Щоб з вами не сталася така неприємність, дам кілька корисних порад щодо встановлення сигналізації.


Поради щодо встановлення автосигналізації

Вашим основним завданням щодо здійснення надійного захисту автомобіля проти викрадення буде збільшення часу, який може знадобитися зловмиснику для деактивації встановленої протиугінної системи.

Найоптимальнішим варіантом вважається комплексний захист, коли в одному автомобілі встановлено кілька охоронних чи протиугінних пристроїв. Чим більше примочок встановлено в машині, тим більше часу витратити зловмисник на їх відкриття і найголовніше менше шансів на викрадення.

Великою популярністю користується варіант комбінування сигналізації та протиугінного механічного замка на КПП або якісний іммобілайзер та сигналізація.

Ще один важливий нюанс – встановлення протиугінного засобу. Якщо ви добре розумієтеся на електроніці, то систему сигналізації ви можете встановити самостійно. Самостійне встановлення дозволить вам заощадити значну суму грошей. Інакше наполегливо раджу не експериментувати. Такий експеримент може закінчитися плачевно, а на виправлення ситуації може піти вдвічі більше коштів. Тому довіртеся у цьому питанні професіоналам. Але тут виникає інше питання. А де знайти добрих професіоналів, яким можна довірити таку відповідальну справу? Спочатку попитайте у знайомих, у кого вони встановлювали протиугінну систему, чи задоволені вони роботою. Огляньте машину, оцініть роботу самі. Якщо сигналізацію не видно, значить встановлена вона дійсно якісно та правильно.

Залучаючи фахівців із невідомих вам фірм, поставте їм кілька важливих питань. Наприклад.

  1. Скільки часу піде на встановлення протиугінної системи?
  2. Яка пропускна спроможність підприємства? Якщо в даному сервісному центрі обслуговується дуже багато машин, існує велика ймовірність того, що така система встановлюється однотипно.

Не зайвим буде поспілкуватися з майстром, задайте йому всі питання, що вас цікавлять, уточніть проблеми. Так ви зможете переконатися у професіоналізмі та в достатньому рівні підготовленості людини.

Насамкінець хотілося б ще сказати, після того, як ви придбали і правильно встановили сигналізацію, дуже важливо те, наскільки правильно вона використовуватиметься. Крім того, система сигналізації вимагає до себе постійної уваги. Необхідно стежити за коректною та правильною роботою датчиків, намагатися з'ясовувати причини помилкових спрацьовувань та багато іншого.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram