Встановлюємо генератор на вулиці самостійно
Те, що при відключенні центрального електропостачання забезпечити подачу електроживлення до мережі може генератор, знають усі. Але користується не кожен.
Днями, під кінець робочого дня, аварійно вимкнулося світло у моєму кварталі. Повернувшись із роботи, я не зміг купити продуктів для вечері. Магазини виявилися закритими через відсутність електрики. Я поцікавився у директора, що стояв поруч із магазином, чому не можна скористатися генератором і продовжити роботу. Він сказав, що в магазині і так мало місця, а від приладу й гамірно, і вихлопні гази треба виводити. А все могло бути інакше, якби директор знав, як правильно встановити генератор на вулиці.
Для тих, хто піклується про свій добробут та комфорт інших я дам кілька корисних порад, які допоможуть правильно встановити генератор на вулиці.
Як встановити генератор на вулиці
Після того, як Ви вирішили купити генератор, необхідно визначитися зі способом розміщення та місцем. Воно має бути таким, щоб, по-перше, він з легкістю туди поміщався, не заважав шумом у процесі роботи, по-друге, щоб було зручно його обслуговувати в процесі експлуатації і, по-третє, щоб не виникало труднощів з прокладанням комунікацій влаштування. Також не зайвим буде перевірити, чи є у вибраному місці будь-які обмеження чи перешкоди, які можуть перешкодити монтажу. І, звичайно, генератор повинен бути захищений від впливів факторів навколишнього середовища.
Встановлювати генератор треба тільки на тверду поверхню. Краще наперед підготувати фундамент - майданчик із залізобетону, його розміри залежать від габаритів електростанції. Закріплювати генератор до основи необхідно за допомогою анкерних болтів. І ще одне важливе зауваження – майданчик, на якому розміщуватиметься пристрій, не повинен контактувати та стикатися з фундаментом чи стінами поблизу розташованої будівлі. Щоб уникнути підтоплення, раджу піднімати майданчик від землі на кілька сантиметрів.
Способи розміщення генераторів
Тепер зупинюся докладніше на можливих способах розміщення.
- Монтаж у єврокожусі. Він забезпечує компактність, низький рівень шуму, продовжує термін служби генератора за рахунок оптимального мікроклімату всередині кожуха. Забезпечує доступ до пристрою у будь-який момент. Чудова система вентиляції. І все це за досить низької вартості.
- Монтаж у контейнері. Його переваги полягають у наступному:
- приточно-витяжна вентиляція;
- встановлення генератора будь-якої потужності;
- низький рівень ізоляції завдяки використанню сендвіч-панелей;
- можливість встановлення додаткового обігрівача.
Існує кілька типів контейнерів:
- Контейнер в основі якого лежить сендвіч-панель;
- Контейнер на основі фальш-панелей;
- Ціліснометалеві контейнери.
Кожен тип має свої переваги. Вибір типу контейнера залежить від поставлених завдань перед генератором.
Мабуть, це все, що вам потрібно знати про встановлення генератора на вулиці. Тепер Ви зможете виконати це самостійно, і, щоб не сталося, ваше приміщення буде забезпечене електроживленням.