Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Встановлюємо систему відеоспостереження самостійно

Новини та статті 05/08/2015

Дивовижний факт, незважаючи на всі свої переваги та популярність систем відеоспостереження, далеко не всі вирішуються на її встановлення. Після спілкування з деякими клієнтами на питання, чому вони не бажають купити систему відеоспостереження та встановити її у своєму офісі, пролунала відповідь, що вона досить дорога, а ще необхідно витратити значну суму на її встановлення.

Коли я казав, що таку систему можна встановити самостійно, клієнти дуже дивувалися. Я поділився з ними своїми порадами, тепер ділюся і з інтернет-читачами.

Деякі виробники (наприклад, CoVi Security) пропонують системи, які мають у комплекті все необхідне для монтажу – роз'єми, кабелі, кронштейни. Також є інструкція російською мовою щодо встановлення та налаштування. Від себе хочу дати 10 порад щодо встановлення.

 

Установка системы видеонаблюдения самостоятельно. 10 советов

  1. Встановлення камери на вулиці, для роботи якої буде потрібний блок живлення. Пам'ятайте, що блоки живлення, на відміну від камер цього типу, не мають захисту від впливу зовнішніх факторів. Тому перед установкою подбайте заздалегідь про герметичні коробки, в яких можна сховати блок живлення.
  2. Місце встановлення камери, необхідно вибирати таким чином, щоб вона та сполучні коробки були захищені від прямого потрапляння сонячних променів, снігу, дощу, льоду. Для захисту камери від вандалізму встановлюйте їх якомога вище.
  3. Перевіряйте працездатність камери перед встановленням монтажних кронштейнів. Зверніть увагу на область захоплення, важливо, щоб усі необхідні об'єкти були видні в ній.
  4. Висвітлення в області, що спостерігається, повинно розподілятися рівномірно.
  5. Виконуючи монтаж, враховуйте рух сонця на небосхилі. Якщо камера буде спрямована у бік сонця, вона може вийти з ладу.
  6. Якщо немає необхідності в нічному відеоспостереженні, тоді на об'єкті спостереження має бути достатньо світла.
  7. У магазині або офісі камери необхідно встановлювати на кожен вхід та вихід у приміщення. Так можна буде визначати, коли та хто перебував у магазині. Система зафіксує цю подію, накладе час та дату відвідин.
  8. Перевірте, чи зможете через деякий час дістатися до об'єктива камери, щоб протерти від вологи, пилу та павутини. При своєчасному обслуговуванні та догляді система відеоспостереження працюватиме довго та стабільно.
  9. Необхідно передбачити захист відеореєстратора. Зловмисник може поламати чи пошкодити пристрій відеореєстрації, і користі від встановленої системи не буде жодної. Тому відеореєстратор краще встановлювати в потайному малодоступному, але в місці, що добре провітрюється.
  10. Коли збираєтеся купити камери спостереження, не забувайте, що чорно-білі варіанти мають низьку інформативність, але в умовах недостатнього освітлення вони краще працюють. Кольорові ж навпаки – відображатиму багато корисної інформації. Камеру краще вибирати із вбудованою функцією «День-Ніч». Вона працює у кольорі, але з настанням ночі, переходить у чорно-білий режим.

  Ось і всі тонкощі. Тепер із встановленням у вас не виникне проблем.

  Техспециалист

  Новини та статтіУсі статті

  Усі статті
  Telegram