Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Встановлюємо відеоспостереження для СТО та автомийки

Новини та статті 05/01/2016

Розгалужена мережа станцій технічного обслуговування автомобілів та автомийок, значна прохідність у цих сервісних підприємствах, зумовлює можливість виникнення конфліктних ситуацій із клієнтами. Можливі звинувачення у недобросовісному виконанні обов'язків персоналом, розкраданнях з транспортних засобів, які залишаються без контролю власників, самовільному використанні автомобілів сторонніми особами.

Запобігти можливим інсинуаціям, або викрити працівників у несумлінності допоможе система відеоконтролю для об'єктів автосервісу.

 

Особливості організації відеоконтролю на СТО

Відеоспостереження для СТО має відповідати певним критеріям доцільності. У зв'язку з тим, що виробничі площі зазвичай знаходяться в приміщенні, а майданчики для відстою чергових і відремонтованих автомобілів – на відкритій місцевості, системи повинні включати відеокамери, здатні працювати в різних умовах.

У приміщенні бажано встановлювати відеокамери, здатні ідентифікувати транспортний засіб, зовнішні пошкодження. Зовнішні пристрої повинні мати функцію фіксації обстановки в умовах обмеженої видимості та надійно захищені від впливу зовнішніх факторів.

Системи відеоспостереження для автомийки досить прості, розраховуються на візуальний контроль та фіксацію обстановки на обмеженій площі. Кількість камер, як правило, пропорційна кількості робочих секцій.

Видеонаблюдение на автомойке

Водночас відеокамери повинні бути надійно захищені від можливого впливу вологи.

Компанія Фортер пропонує власникам об'єктів автосервісу купити недорогі комплекти відеоспостереження виробників, що відмінно зарекомендували себе. Експлуатація обладнання не становить складності, проте монтаж та налаштування потребують спеціальних навичок. Враховуючи профіль діяльності СТО та автомийок, відсутність фахівців, здатних зробити якісний, професійний монтаж відеосистем, представники нашої компанії допоможуть не тільки підібрати ефективне та надійне обладнання, а також зроблять його раціональний монтаж та налаштування. Ми не тільки встановимо надійну відеосистему, але й забезпечимо її технічне обслуговування у процесі експлуатації.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram