Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Вибір комутатора для системи відеоспостереження

Новини та статті 24/10/2019

В останнє десятиліття, спостерігається прискорене зростання мережевих технологій, що у свою чергу формує попит на ip відеоспостереження, при цьому дані технології стають дедалі доступнішими за вартістю.

Мережевий комутатор це серце системи відеоспостереження, основне завдання даного обладнання правильно перерозподіляти потоки інформації, яка надходить від камер відеоспостереження. Якщо підібрати комутатор неправильно, вся система функціонувати не буде.

Як краще підібрати обладнання?

Перше та основне завдання, це зіставити характеристики пристрою з вимогами клієнта. Як правило, вибирають мінімальне рішення, але з урахуванням можливого розширення системи.

Давайте трохи розберемося в характеристиках пристрою, в інтернет-магазині Фортер, представлений широкий вибір керованих і некерованих комутаторів, розберемося що це таке.

Некерований комутатор - це обладнання, яке передає пакетні дані самостійно з одного порту на інші. Проте, у пам'яті комутатора є таблиця зі списком MAC адрес, тому дані відправляються не всім користувачам поспіль, а конкретному адресату. Некерований комутатор можна використовувати як медиаконвертер у тому щоб конвертувати оптику і передавати дані одночасно кілька медиаустройств. У цьому комутаторі немає веб-інтерфейсу для керування, тому й отримав назву некерований.

Керований комутатор - це свого роду спеціалізований комп'ютер, обладнаний процесором, може виступати в ролі некерованого комутатора, але має багато інших функцій. Керування здійснюється через веб-інтерфейс. Головна перевага, що за допомогою керованого комутатора, це можливість локально виділити мережу відеоспостереження віртуально (VLAN) із загальної мережі підприємства.

Форма вирішує?

Залежно від місця встановлення розрізняють стійкове виконання (Rack mount) або промислове виконання (DIN Rail mounts).

Стійкове виконання (Rack mount) - для установки в серверні, в серверні стійки або настінні шафи.

Промислове виконання (DIN Rail mounts) – для встановлення зовні приміщення в термошафі, де комутатор прикріплюється на дин-рейку.

Віта пара чи оптика?

Залежно від відстані між комутатором та відеокамерою вибирають кабель, якщо відстань до 90 метрів, доцільно використовувати мідну кручену пару, якщо понад 90 метрів - оптоволоконний кабель.

сетевой коммутатор

Що таке PoE?

Power over Ethernet (PoE) - це сучасна технологія, яка дозволяє по одному кабелю крученої пари передавати не тільки пакети з відеоданими, але й живлення на камеру. Використовуючи камери і комутатор за допомогою цієї технології, можна заощадити круглу суму на монтажі, адже витрати на покупку крученої пари скорочуються вдвічі. При цьому є правило, максимальна потужність, що виділяється на комутатором на 1 порт пристрою, повинна бути не меншою за споживану потужність будь-якої з камер системи відеоспостереження. При цьому сумарна споживана потужність камер повинна не перевищувати сумарну потужність комутатора.

Вибір комутатора для системи відеоспостереження це завдання з багатьма змінними. Ми постаралися вказати на основні параметри обладнання. Якщо у Вас залишилися питання щодо підбору обладнання, звертайтесь за телефонами вказаними на нашому сайті і наші менеджери з радістю підберуть для Вас оптимальне рішення, ідеальне за вартістю та якістю.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram