Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Weekender (Вікендер)

Компанія Weekender Американська компанія Weekender (Вікендер) – це виробник надійних та компактних генераторів, які створюються при використанні інверторної технології. Під час створення цієї продукції під цією торговою маркою виробник випускає відразу кілька серій портативних агрегатів. Таким чином, основні товари, які виробляє компанія Weekender, є генераторами 950i, 1200i, а також 3500i. Дані пристрої відмінно підходять для того, щоб використовувати їх як зручне переносне джерело електроенергії, яка необхідна в найрізноманітніших сферах життєдіяльності людини.

Крім усього іншого, пристрої, що виробляються цією компанією, можна купити для того, щоб використовувати при проведенні різноманітних заходів на виїзді, під час відпочинку на природі, під час полювання, риболовлі, ремонтних або монтажних робіт і так далі.

У самих генераторах Weekender інженери використовують лише якісні деталі, що дозволяють створювати унікальну продукцію. Таким чином, інверторні генератори Вікендер є практичними мініатюрними електростанціями, які необхідні для експлуатації у своєму приватному заміському будинку, а також на дачі під час роботи з електроінструментів, по городу і так далі. Пристрої компанії відрізняються від інших товарів тим, що їх можна придбати практично в кожному спеціалізованому магазині, де зазвичай знаходиться все необхідне для заміських будинків.

Як заявляє сам виробник, пристрої, які виробляються на заводі компанії Weekender, мають цілу низку не тільки корисних, а й сучасних функцій, серед яких фігурують: контроль рівня масла (датчик та вбудований індикатор), контроль режиму використання генератора (загострений індикатор), а також контроль рівня навантаження на пристрій (індикатор та датчик).

Що ж до ціни, за яку можна купити генератор Weekender , то тут варто відзначити, що дана продукція є однією з найбюджетніших варіантів, яку зараз можна знайти на ринку. Незважаючи на все це, американський бренд створює виключно якісні пристрої, які відрізняються своїм рівнем зносостійкості, тому не варто переживати, що генератор перестане працювати після короткого проміжку використання.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram