Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Western Digital (Вестерн Діджітал)

Компанія Western Digital Американська компанія Western Digital (Вестерн Діджітал) була заснована 23 квітня 1970 року. Її творцем є Альвін Філіпс, один із колишніх співробітників компанії Motorola. Спеціалізацією цього виробника є девайси для зберігання особистої інформації. На самому початку свого життєвого циклу ця компанія мала назву General Digital Corporation. Назва бренду було змінено вже у липні наступного року. Саме ця компанія стала першою, якою вдалося популяризувати жорсткі диски, призначені для зберігання особистої інформації на персональних комп'ютерах. Саме диски Western Digital зараз є еталоном та найкращими пристроями, які можна використовувати для роботи з величезною кількістю даних.

Таким чином, можна сказати, що компанія Western Digital є родоначальником-виробником жорстких дисків та інших носіїв, які можна було купити як для особистого використання, так і для роботи в офісі. Саме виробництво жорстких дисків почалося в 1988 році. Саме тоді й почали з'являтися на ринку перші носії інформації, ціни на які, звичайно, відрізнялися від нинішніх значною мірою. Однак, незважаючи на все це, ринок поступово розвивався, почали з'являтися нові бренди, які також працювали в даному сегменті, що, власне, і призвело до конкуренції компаній. У зв'язку з цим зараз купити жорсткий диск Вестерн Діджитал можна недорого, при цьому обравши не тільки якісний пристрій, але й досить великий обсяг зберігання даних.

Бренд розвивався досить швидко, тому вже 1990 року на ринку з'явилася лінійка жорстких дисків, яка отримала назву Caviar. Ще через вісім років Western Digital укладає контракт із американською корпорацією IBM. Після цього компанії вдалося розгорнути масове виробництво жорстких дисків різного обсягу. У зв'язку з цим з'являється нова лінійка пристроїв, що отримала назву Expert. Ці жорсткі диски призначалися для робочих комп'ютерів, тому вони могли впоратися із серйозним навантаженням та важкими завданнями, поставленими користувачем.

Крім того, основні товари, які виробляє компанія Western Digital, можна знайти під такими товарними знаками: My Book, VelociRaptor, Caviar, а також My Passport . До сьогодні компанія продовжує розвивати всі напрямки і навіть займатися створенням нових.
Показать полностью
Telegram