Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Whites Spectra (Вайтс Спектра)


Whites Spectra На початку 90-х років компанія Whites (Вайтс Спектра) практично підірвала ринок металошукачів завдяки виходу легендарної моделі Whites Spectrum XLT . Згодом ця подія породила цілий пошук скарбів. Конструктори не зупинилися на досягнутому, і з того часу з'явилося ще багато успішних моделей.

Компанія бере свій початок із середини ХХ століття. Нікому не відомий фермер почав виробляти металошукачі прямо на своїй фермі у невеликому містечку Сполучених штатів Америки. Через кілька років йому вдалося досягти серйозних успіхів, і підприємство почало розростатися. Сьогодні фірма має представництва у кількох десятках країн світу та великі заводи в Америці та Великій Британії. Останній випускає техніку для мешканців Європи та Азії. На чолі організації стоять Кен та Мері Уайт.

Територія компанії Whites Spectrum

Батько Кена дотримувався правила, що якщо ставитися до співробітників, як до сім'ї, то вони полюблять свою роботу і виготовлятимуть якісну продукцію. Такий підхід був дуже успішним. Металошукачі Whites славляться відмінною якістю збірки за прийнятної вартості. Це досягається за допомогою жорсткого контролю над усіма етапами випуску техніки та грамотно налагодженого керівництва.

Металошукачі Вайтс мультимовні. Керування пристроями здійснюється за допомогою великого дисплея та безлічі допоміжних кнопок. Металошукачі Whites працюють у широкому діапазоні частот, тому здатні виявити майже будь-які металеві предмети. Багато режимів експлуатації допоможуть власникам обладнання підібрати оптимальний варіант функціонування приладу. На сьогоднішній день найпопулярнішою вважається модель Whites Spectra V3i .

Металошукачі Whites мають особливість, якою є те, що вони здатні працювати в парі з авторськими програмами. Іноді стандартних режимів експлуатації недостатньо, тому розробники зробили пристрій таким чином, що будь-хто хоче внести власні коригування в його роботу.

Сфери застосування такого обладнання великі. Окрім стандартного пошуку металевих предметів, детектори Whites активно впроваджують у охоронні системи різних об'єктів. Це і стадіони, і аеропорти, приватні підприємства, банки, бізнес-центри.

Купити метолошукач Whites на ринку України можна в інтернет магазині Фортер.

Показать полностью
Глибинний металошукач Whites TM808

Глибинний металошукач Whites TM808

Немає в наявності
Telegram