Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як і де зберігають зброю: сейф

Новини та статті 14/04/2016

Зростання кримінальної уваги до добробуту та деяких матеріальних преференцій (авто, мото, навіть прості великі) турбує багатьох. Нерідко можна помітити «купку» компанію підлітків з ножиками (зовсім не складаними) у багатьох затишних раніше двориках, що наводить на просту думку. Безглуздо оборонятися ножем від озброєних ножами людей. Тому необхідно мати травматичну зброю.

Зрозуміло, що необхідно купити щось ефективне, і іноді навіть доводиться перечитати багато інформації, щоб дійти таких висновків:

  1. Купити зброю простіше, ніж ним володіти. Так, підбір відповідного ручного «хотгану» - заняття цікаве і захоплююче. Коли в руці затишно лежить реальний інструмент захисту, чи це витончена потужна рушниця, дробовик, пістолет або револьвер – відчуття неперевершене.
  2. Перш ніж викласти чималу суму, потрібно заздалегідь подбати про місце і спосіб зберігання. За незначних варіацій законом надається лише один варіант вирішення цього питання – необхідно купити сейф для зберігання зброї та боєприпасів до нього.

Сейф для оружия

Зброя – практично одухотворений предмет. Емоції від володіння ним та його можливості коштують найчастіше в мільйони разів дорожче, ніж матеріали, з якого воно зроблено. Саме з метою забезпечення безпеки від його неправомірного застосування законодавець вимагає від власника та наглядових органів вирішити низку питань.


Хід придбання зброї досить простий. Важливо розуміти, до якої категорії громадян Ви належите. До тих, хто є любителем-мисливцем, колекціонером, постійно користується з метою забезпечення безпеки свого бізнесу, або Ви використовуєте його у службових цілях. Залежно від відповіді це питання вирішується, чи необхідна спеціальна ліцензія на право володіння, інша дозвільна документація.

Далі – згідно з українським законодавством, Ви зобов'язані забезпечити безпечне зберігання будинку:

  • обмежити доступ до нього третім особам (гості, дружина, дитина, кримінальні елементи тощо);
  • виключити знаходження боєприпасів (як звичайних «бойових», мисливських, так і патронів до травматичної зброї) поза контрольованим власником простором (у дитячій кімнаті, наприклад).

Найкраще вирішення цих завдань – збройовий сейф або шафа, обладнана надійними замками. Відмінні екземпляри таких предметів інтер'єру, які чудово вписуються в обстановку будь-якої квартири або будинку, досить представлені в онлайн-каталозі Фортер.

Сейф Паритет

Зберігати зброю можна і на роботі, якщо Ви співробітник поліції або спортсмен, який займається біатлоном, стендовою стріляниною і т.п. Правда, в даному випадку повинна бути обладнана ціла кімната зброї або бути присутнім той же збройовий сейф або шафа.

Практика показала, що сейфи – відмінне місце не тільки для «відпочинку» зброї, але і для аксесуарів, таких як інструменти та засоби для чищення. Все знаходиться в одному, надійному місці – і Ваша душа спокійна за власну безпеку та безпеку членів сім'ї.

В інтернет-каталозі Фортер Ви зможете знайти різні моделі шаф для зброї від таких виробників як: Лука, Паритет-К, Ferocon, Valberg з класом зламостійкості 0 і I, також є можливість вибрати тип запірного механізму - ключовий, кодовий механічний або кодовий електронний, і можливість анкерного кріплення: до підлоги, стіни або до підлоги і стіни.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram