Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як і куди сховати сейф у квартирі

Новини та статті 14/05/2019

Як і куди сховати сейф у квартирі

Слово «сейф» походить від англійської «safe», що в перекладі означає безпеку. Сейф – це міцна металева шафа або ящик, що використовується для зберігання матеріальних цінностей, грошей, коштовностей, а також важливих документів. На сьогоднішній день сейфи також використовують для зберігання носіїв цифрової інформації – карти пам'яті або жорсткі диски, а для затятих мисливців навіть існують сейфи зброї.

Найпоширеніші види сейфів для квартир

У цій статті зібрані основні моменти, на що варто звернути увагу при виборі сейфу в квартиру і як краще встановити його, сховавши від чужих очей. Вибираючи сейф у квартиру, варто добре розуміти мету покупки, для чого він буде використовуватися і його майбутнє розташування. У квартиру звичайно краще вибирати невеликий сейф, але все залежить від Ваших побажань та потреб, але в будь-якому разі який би сейф Ви не вибрали його обов'язково треба закріпити у стіну чи підлогу. Варто також врахувати, що сейфи не вбережуть від усього і одразу, чому краще спочатку визначати від яких загроз Ви хочете захистити свої цінності. Якщо, наприклад, варто мета вберегти все необхідне і важливе від пожежі, то варто купувати вогнестійкий сейф, де простір між стінами заповнений вогнетривкою речовиною - пінобетоном, а якщо Ви переживаєте, існування ймовірності, що до Вас в житло проникне злодій - варто звернути увагу на зломостійкі сейфи, оскільки вони важчі, міцніші, але також призначені для захисту від зовнішнього впливу. Так Ви будете впевнені, що не тільки пожежа не торкнеться цінного складу сейфу, а рука зловмисника не завдасть шкоди захованим цінностям.

Варіанти розміщення у квартирі для різних видів сейфів

Сейф, свого роду це схованка, де Ви маєте можливість ховати та зберігати не тільки гроші, а й важливі документи, ювелірні прикраси, дорогу Вам річ, фотографії чи відеоматеріали, що мають високу цінність та варіантів розміщення такого важливого приладу у квартирі досить багато, але слід пам'ятати , Що місце для встановлення сейфа, в першу чергу не повинно бути прохідним та загальнодоступним візуально.

Найнадійнішим, але й найдорожчим і технологічно складним вважається сейф, що вбудовується, так як встановлювати такий сейф необхідно в заздалегідь підготовлену нішу. Такий варіант чудово підійде якщо у Вас приватна садиба, і Ви ще знаходитесь на етапі будівництва або ремонту, але такий варіант малопридатний для багатоквартирних панельних будинків, оскільки стіна, в яку здійснюється монтаж, має обмеження по товщині. І все ж якщо Ви зважилися на встановлення вбудованого сейфа в квартирі і у Вас є можливість встановити його в гардеробній - чудово, адже так Ви завісите сейф одягом або змусите коробками, а в спальні є можливість встановити сейф в шафі або біля ліжка, приховавши його тумбою, або навіть за ліжком, розмістивши його нижче рівня узголів'я, що дасть можливість зробити сейф непомітним по максимуму.

Найпростіші в установці та популярні серед покупців це підлогові сейфи. Такий сейф можна також встановити в шафу, але в цьому випадку варто врахувати деякі моменти:

  • вага сейфа - треба встановити його так, щоб не було провисання полиці.
  • розміри сейфа – не повинні перешкоджати нормальному функціонуванню дверей шафи. Також якщо у Вас в квартирі є особистий кабінет або робоча кімната, то такий сейф доречно встановлювати під стіл.

спрятать сейф в квартире

У деяких з'являється ідея декорування сейфа, що дає можливість візуально видавати його за якийсь меблевий гарнітур, наприклад тумбочку, але за фактом він стоятиме на видному місці, до такого варіанту можна вдатися, якщо в квартирі дійсно немає інших місць, де була б можливість встановити сейф.

Вибір сейфу завжди за Вами, адже мета придбання та встановлення його в квартирі залежить від Ваших потреб, побажань та можливостей. В інтернет-магазині Фортер Ви можете ознайомитись з усім асортиментом, а наші фахівці проконсультують та допоможуть підібрати ідеальний варіант сейфу для Вас.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram