Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як користуватися мікронавушником на іспиті?

Новини та статті 22/12/2015

Кожен студент погодиться з тим фактом, що студентське життя було б ідеальним, якби двічі на рік не було сесії. Тоді доводиться вивчати і готуватися без зупинки, а обсяги матеріалу для запам'ятовування часом великі. Сьогодні виробники спрощують нелегке життя студентів та пропонують купити мікронавушник, який дозволить швидше та легше скласти всі іспити із заліками.

 

Критерії вибору мікронавушників та гарнітури

На сьогоднішній день на ринку представлено відразу два типи мікронавушників: стандартні та магнітні. У першому випадку модель є маленькою капсулою з розмірами від 5 до 13 мм, чим менше навушник, тим вище буде ціна. Що стосується магнітних, то вони більш функціональні, ніж перші. Їхні розміри досягають 1-2 мм, при цьому кріплення здійснюється на вушну перетинку. Дістати з вуха їх можна лише за допомогою спеціальної палички, яка йде в комплекті з обладнанням. Капсула розміщується глибоко у вусі, тому стороннім не чути жодних звуків.

Відмінність мікронавушників полягає і в гарнітурі, яка буває провідною, бездротовою (Bluetooth) і працюючою за принципом радіо. Дротова кріпиться відразу до телефону через звичайний роз'єм, такий варіант - найбільш економічний і може використовуватися з будь-якими навушниками. Гарнітура Bluetooth є більш надійним методом, однак і вартість на порядок вища. Підключення до телефону здійснюється за допомогою бездротової технології, при цьому апарат може розташовуватись на відстані до восьми метрів. Гарнітура виглядає як зашморг, який вішається за вухом.

У магазині Фортер Ви можете підібрати собі оптимальний комплект мікронавушників, в наявності комплекти з Bluetooth гарнітури та мікронавушника, а також із Bluetooth гарнітури у вигляді окулярів та мікронавушника.

 

Підготовка до складання іспитів з мікронавушником

Перед початком використання бажано вдома потренуватися та заздалегідь домовитися з помічником про швидкість та темп мовлення. Далі важливо перевірити функціональність пристрою, зробіть все за інструкцією виробника та перевірте з'єднання. Робота має бути гладкою і без збоїв. В обов'язковому порядку слід відключити звук на мобільному пристрої та налаштувати його на автовідповідач. Продуктивність вашого іспиту безпосередньо залежатиме від того, наскільки правильно ви приховаєте гарнітуру і навушник.

Якщо мікронавушник має розміри більше 5 мм, краще бути постійно на чеку. Не дозволяйте нікому перебувати на близькій відстані до вашого вуха, де розташований апарат. Слідкуйте за тим, щоб волосінь, яка дозволить витягнути навушник, не стирчала, але помістіть так, щоб у разі потреби можна було швидко вилучити пристрій.

Экзамен с микронаушником

Враховуйте і той факт, що петля гарнітури вішається на шию, тому краще відмовитися від намиста і ланцюжків на момент іспиту і надіти максимально закритий одяг. Ідеальним варіантом буде сорочка. Дівчині з довгим волоссям буде набагато легше сховати всі дроти, адже за волоссям не видно вух, а маленької капсули мікронавушника і поготів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram