Як мислить злодій чи способи захисту свого сейфа
Якщо Ви тільки поцікавилися, який сейф необхідний для Вашого будинку або офісу, Вам варто було б поставити себе на місце злодія і зрозуміти його думки, щоб, озброївшись його ідеями, зуміти захистити себе від крадіжки. Тільки не треба плутати злодія з ведмежатником, професія якого – розкривати замок для його господаря, якщо він не хоче відкриватися.
Справжній злодій не використовує всі можливі способи злому. Арсенали вмінь зловмисників разом із слюсарними інструментами дають можливість запросто зрізати дверні петлі, відігнути двері, просвердлити необхідні отвори, збити замок і таке інше. Якщо злодії вже націлені на подібні дії, то сейф, безперечно, буде знищений, а цінності в ньому перейдуть до рук зловмисників. Адже абсолютного захисту від злому не має жоден сейф.
Зазвичай злодій, який бажає заволодіти цінностями, які зберігаються у Вас, слідує за таким алгоритмом: діє, як правило, за наведенням, дізнаючись, що може в ньому знаходиться, де він стоїть, а потім непомітно проникає, зламує і швидко ховається в невідомому напрямку. Тому щоб звести до мінімуму ймовірність появи злодіїв потрібно:
- По можливості зберігати потай Ваші наміри купити сейф, не слід повідомляти про подібне Ваше бажання та за допомогою телефонного зв'язку.
- Вибирайте надійну марку, постарайтеся вибрати модель із підвищеною зламостійкістю та гарним замком. Перед покупкою ретельно вивчіть його тип, оберіть найбільш надійний.
- Код вашого сховища за наявності кодового замку повинні знати тільки ви, потрібно придумати випадкову комбінацію цифр, не пов'язану з датою Вашого народження або з аналогічними подіями у Ваших близьких.
- У разі придбання електронного кодового замку, ніколи не слід передавати стороннім людям код, який використовується під час аварійного відкриття сейфа MASTER-LOCK! Також не слід зберігати цей код у його внутрішній частині.
- Віддайте перевагу комбінованій системі замків, оскільки більшість зловмисників працюють з пристроями тільки певного типу.
- Дублікати ключів не можна зберігати всередині.
- Для запобігання проникненню в житло або офіс встановіть у себе охоронні системи.
- Сейф не повинен бути видно з порога, виберіть затишне та важкодоступне місце для його розміщення. Пам'ятайте, що у злодія, як правило, дуже мало часу, а Ви можете суттєво його потягнути, утруднивши пошуки потаємного.
- Купуйте два сейфи, цінності ж покладіть тільки в один з них, щоб грабіжник був спантеличений і дарма втратив час, зламуючи той, який стоїть на увазі і в якому немає нічого цінного.
- Також не завадило б застрахувати все разом із вмістом на випадок усіх форс-мажорних обставин.
Якщо Ви візьмете до уваги зазначені мною рекомендації, то, я сподіваюся, Вам не доведеться зіткнутися зі зловмисниками у Вашому домі чи офісі. У всякому разі, така ймовірність для Вас буде мінімальною, а Ви будете добре захищені від таких неприємностей.