Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як надійно захистити автомобіль від угону?

Новини та статті 29/05/2015

Друг збирається купувати автомобіль і це для нього досить важливий момент, на який він довго чекав. Ця покупка зробить йому пересування містом легше. Але, нова покупка може «порадувати» також автовикрадачів.

Але не треба засмучуватися через це. Насамперед я рекомендую другу подбати про безпеку машини. Все це зробити нескладно, тому що всього лише вам потрібно купити сигналізацію на машину від надійного виробника і правильно її поставити.

Але, я думаю, що вам буде досить цікаво знати про деякі трюки, які використовують злодії. Я для вас підготував кілька зразків найвідоміших трюків, які використовуються викрадачами. Отже, я маю план дій запобігання цим трюкам. І зараз я Вас ознайомлю з тим, який ефективний захист автомобіля від угону.


Прийоми злодіїв під час викрадення автомобіля

1. Злодії використовують різні технічні пристрої, наприклад: ноутбук. З його допомогою вони сканують, щоб перехопити від брелока автосигналізації. Це відбувається одночасно з тим моментом, коли господар затискає кнопку, щоб відкрити або закрити машину. Спочатку йде перехоплення сигналу та запис, а потім відтворення. І так охорону можна зняти.

Загалом, усунення такого трюку зовсім нескладно. Потрібно лише купити автосигналізацію, що працює як динамічний код. Цей код поки що ніяк не сканується, що говорить про те, що цей трюк не спрацює.

2. Крадіжка ключа та брелока автосигналізації. Це трапляється або під час умисного захоплення чи непомітного крадіжки через кишеню. Є спосіб виманювання з машини з певної причини, наприклад, через допомогу. У проміжку часу викрадач може сісти у вашу машину та поїхати.

Ну і ось спосіб це уникнути. Перше, не варто носити ключ запалення та брелок разом. Друге, рекомендується щоб датчик був поруч із документами та ключами, оскільки пізніше ви не зможете ним користуватися.

3. Викрадення машини на парковці. Вночі це робити найзручніше, оскільки зменшується кількість свідків.

Думаю, що це найвідоміший трюк із усіх, які застосовують злодії. Але від цього захиститься досить складно. Цей момент залежить від рівня та якості захисту автомобіля від угону. Рекомендую, щоб був механічний та електронний прилад охорони.

4. Ось ще один трюк, що користується популярністю серед викрадачів. Я говорю про буксирування машини в спеціальну коробку, а потім на безпечній мірності - розтин його. Запобігти такому трюку дуже вже складно. У такій проблемі допоможе лише навігаційний супутник, який можна розмістити у машині. За допомогою цих супутників буде легше знайти вкрадену машину.

Менеджер

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram