Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як налаштувати та підключити відеодомофон?

Новини та статті 18/11/2015

Купуючи обладнання, що перешкоджає входу небажаних відвідувачів та контролює безпеку житла, ми стикаємося з настановними роботами, підключенням та налаштуванням. Для цього зовсім не обов'язково користуватися послугами кваліфікованих майстрів, адже підключити відеодомофон ви зможете самостійно. Точно дотримуючись інструкції з встановлення та керуючись нашими порадами, ви впораєтеся.

Розглянемо коротко весь процес. Почнемо зі стандартної комплектації, яка включає: панель з монітором, панель виклику, блок живлення, додаткову відеокамеру, дверний доводчик і запірний механізм (електромеханічний або електромагнітний).

Необхідні інструменти: перфоратор, молоток, викрутка, гострогубці (кусачки), дюбелі, ізолента, кабель (краще кручена пара). Перед монтажем зберіть відеодомофон та перевірте його працездатність.

 

Виконуємо монтажні роботи

Для початку необхідно вибрати місце встановлення панелі з дисплеєм. Вона має бути на рівні очей. Від неї простягаємо провід до джерела живлення (щиток). Кабель можна укласти в короб за бажанням. Закріплюємо розетку, підключаємо фазний та нульовий дроти, проводимо кабель живлення та відеоспостереження. Важливо не переплутати полюси: полюс «+» садимо на «+» згідно з інструкцією виробника і позначеннями на клемах.

Монтуємо панель із дисплеєм.

Тепер перейдемо до вхідних дверей. На неї встановлюємо замок з доводчиком, що по плечу навіть не фахівця. Замки, розроблені для домофонів, бувають електромеханічні (відмикаються і замикаються за допомогою електричного приводу) і електромагнітні (є 2 магніти). До домофона з електрозамком потрібен додатковий блок живлення. Важливо: при монтажі електромагнітного запірного механізму на рухомий бік дверей встановлюють панель, що притягується, а замок - на нерухому.

Отже, усередині ми всі підключили.

Приступимо до монтажу камер зовнішнього відеоспостереження. За правилами камеру слід встановлювати на висоті півтора метра від рівня підлоги. Підключаємо джерело живлення та скручуємо один з одним усі шнури.

Монтаж видеодомофона

 

Підключення панелі виклику

У багатоквартирних будинках іноді виникає потреба зв'язати кілька викликів з одним відеодомофоном. Для цього завдання потрібно попередньо купити відеодомофон
Домофон с видеоглазком
Підключіться до під'їзного домофону і ви зможете бачити не тільки майданчик перед квартирою, а й простір біля дверей. А бонусом буде можливість відмикання дверей у під'їзд за допомогою вашого відеодомофону. З'єднувальний блок можна монтувати у щитку або поруч із дверною коробкою зовні квартири, а також усередині квартири (корпус відеодомофону).
  

Приватний будинок

Розумний та кращий варіант – встановлення відеодомофону на хвіртку. Процес мало чим відрізняється від квартирного монтажу. Усередині приміщення кріпимо панель з дисплеєм, прокладаємо від неї провід до викликного приладу (місце встановлення на хвіртці вибираємо заздалегідь), підключаємо її до кабелю і монтуємо саму панель. Розібралися? Тоді вперед! Якщо виникли питання, звертайтесь до фахівців нашого інтернет-магазину, які із задоволенням нададуть Вам детальну консультацію.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram