Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як не помилитись, вибираючи сейф. Частина 2

Новини та статті 14/07/2015

У першій статті ми говорили про деякі особливості сейфів, знання яких можуть допомогти вам правильно вибрати потрібний екземпляр. Тепер продовжимо.

Деякі покупці ще продовжують вважати, що ключовий замок на сейфі набагато надійніший за електронний. Насправді зламатися може будь-який замок, а ключовий також має ще й низку недоліків. Наприклад, ви можете втратити ключ або ж цим ключем може скористатися хтось інший. Кодовий замок унеможливлює подібні проблеми, але, користуючись ним, необхідно мінімізувати можливість розсекречення вашого коду.

Був у мене один знайомий, який через погану пам'ять записував код на видних місцях. Такого, звісно, робити не слід. І, звичайно ж, сама наявність кодового замку ще не означає безпеку. Адже він може бути недорогою підробкою з Китаю, тому при покупці сейфа потрібно приділити особливу увагу замку.


Вибір замку для сейфа

Хотів би порекомендувати такі відомі бренди як Mauer (Німеччина) та американську компанію Sargent&Greenleaf, доступні на українському ринку. Вони відіграють провідну роль ринку вже 100 років і виробляють високоякісні замки. Також надійні замки випускаються німецькими фірмами Cawi та Stuv, а також американською фірмою La Gard. Ви можете купити сейф, оснащений і ключовим та електронним замком. А якщо все ж таки придбали ключовий і у вас 2 ключі, зрозуміло, що один із них потрібно надійно сховати і не в цей же сейф! При покупці власного сховища настійно рекомендую також поцікавитися наявністю сервісної служби, яка допоможе вам швидко розібратися з проблемами, що стосуються несправності замку.

Купуючи сейф завжди думайте, де він стоятиме у вас. Це дуже важливо, адже зловмисник, потрапляючи до квартири, насамперед звертає увагу на його наявність. Тому для багатьох вірним рішенням був би сейф, що вбудовується, який вмуровується в стіну. На думку фахівців, такі сейфи мають високий попит у приватних домоволодіннях головним чином тому, що їх можна легко сховати від злодіїв, чого не скажеш про звичайні корпусні сейфи. Але тонкі стіни деяких будинків – серйозна перешкода для встановлення такого обладнання. Тому потрібно з'ясувати, чи є для цього спеціальна ніша. Однак можна передбачити її і самим – під час ремонту, наприклад.

Для зламостійкості сейфа, що вбудовується, краще підійде замок з 3-х сторонньою системою замикання, а також товщина плити не менше 10 мм. Серед брендів найбільш надійних сейфів подібного класу, які мають підвищений попит в Україні, хотів би згадати насамперед марку WEGA або AIKO, німецької корпорації Format. А сейфи Valberg фірми Промет дозволяють вбудовуватись навіть у стіни панельних будинків. Якщо ж ваші стіни зовсім не годяться - можете купити собі корпусний сейф і прикрутити його до стіни або підлоги, багато сейфів зломостійкі мають таку можливість. Пам'ятайте: сейф – це лише частина безпеки, тому, маючи вдома сейф, раджу обов'язково придбати ще й залізні двері, а також сигналізацію.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram