Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як організувати відеоспостереження за сходовим майданчиком?

Новини та статті 22/06/2016

Які можуть бути причини для того, щоб тримати під цілодобовим наглядом сходовий майданчик? Здавалося б, спроба проникнення сторонніми особами у Ваше житло вже вагома причина для того, щоб встановити відеоспостереження на майданчику. Однак список небезпек може і має бути розширений.

Кожен під'їзд багатоквартирного будинку або будинку, житлового кондомініуму по-своєму унікальний. В одному можна звернути увагу на веселі позитивні малюнки на стінах, в іншому – на гарні квіти на підвіконнях, на добре організовані тамбури з місцями для зберігання велосипедів, колясок, санок…

Ми звернемо увагу на:

  • вхідні двері, вірніше наявність замка на них і режим проходу;
  • наявність індивідуальної власності (квіти, велосипеди, санчата, ящики з речами тощо);
  • наявність відеокамер на сходовому майданчику;
  • розміщення обладнання комунальних служб (електрощитові, лічильники електрики, телевізійні та інтернет-кабелі, лампочки тощо).

Ця інформація нам необхідна для того, щоб встановлення відеоспостереження на сходовому майданчику виявилося ефективним інструментом захисту та запобігання правопорушенням. Розглянемо далі її аспекти.

Насамперед не зайве домовитись із сусідами про встановлення кількох камер відеоспостереження, бажано на кожному поверсі. Так легко зафіксувати особи злодіїв, т.к. у їхніх звичках використовувати каптури, бейсболки, ховати обличчя будь-якими іншими способами. Якщо камери «дивляться» не лише зверху, а й знизу на сходові марші – грабіжники не мають шансів бути невпізнаними. Зрозуміло, що в сектор огляду відеооб'єктива повинні потрапляти об'єкти, що захищаються.

Відеоспостереження на майданчику складається не лише із камер. Надійний відеореєстратор із досить великим обсягом дисків для зберігання відеоінформації за гарною ціною можна знайти, наприклад, у каталозі інтернет-магазину Forter. А заразом і отримати грамотну консультацію щодо встановлення відеообладнання модельних ліній RCI, CoVi Security, Dahua, Hikvision та ін.

Видеорегистратор

Відеокамери на сходовому майданчику можуть бути циліндричними, корпусними, бажано – з інфрачервоним підсвічуванням (діє до 20 м – цього буде достатньо) на випадок примусового відключення освітлення у під'їзді злодіями. З метою захисту від вандалізму ці пристрої бажано розміщувати у місцях, що недоступні. Дуже ефективно в цьому сенсі використання відеоочок у дверях. Наприклад, пропонованого Фортер пристрою Slinex SE 202M.

Видеоглазок

У його можливостях:

  • роздільна здатність матриці 0,3 Мр;
  • кут огляду 150°;
  • вбудована картка пам'яті на 2 Гб (очок може використовуватися без відеореєстратора).

Відмінним доповненням відеоспостереження на майданчику буде програмний детектор руху. Коли нікого немає вдома, його спрацьовування може не тільки допомогти зафіксувати особи непроханих гостей, їх фігури та одяг, можна налаштувати роботу обладнання таким чином, щоб Ви в той же момент отримали через Інтернет відеокадри з цими «відвідувачами».

Відзначимо також, що відеокамери для сходового майданчика славляться і психологічним ефектом - якщо правопорушник бачить це обладнання і не може його розбити, він з ймовірністю відмовиться від задуманого.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram