Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як перевірити металошукач Б/У чи новий?

Думки експертів 12/01/2015

Як перевірити металошукач БУ.

Купуючи не новий пристрій, ви звичайно розумієте і приймаєте його потертий вигляд, проте це не змінює того факту, що вам ще потрібно працювати з ним, а не витрачати гроші на його ремонт. Тому важливо звертати увагу на функціонування металошукача, щоб потім не шкодувати про його придбання.

Перевіряючи прилад, особливу увагу потрібно звернути на такі його складові:

  • котушку;
  • штангу;
  • блок процесора.

Garrett AT Pro International металлоискатель

Мал. 2 Металошукач модель Garrett AT Pro International

Котушку варто оглянути дуже уважно на наявність подряпин, тріщин кріплення котушки, а також гумових вкладок на болтах. Не повинно бути пошкоджень і на самій котушці, оскільки вони дуже впливатимуть на роботу всього пристрою, спотворюючи інформацію. Пам'ятайте, що заміна котушки може обійтися вам як половина придбаного пристрою.

Штанга металошукача повинна бути оригінальною, без будь-яких замінених частин, та й, звичайно ж, цілою.

Найретельніша перевірка має бути проведена вами під час огляду процесорного блоку. Ця частина металошукача, як і корпус до неї, окремо не продається, тому при виході з ладу цього блоку доведеться замінити і металошукач.

Для початку перевіряйте процесорний блок, як будь-яку іншу електроніку: чи всі кнопки працюють, чи екран, не протікали батарейки у відсіку живлення і так далі. Далі слід увімкнути металошукач і прислухатися до його роботи. Якщо прилад видає сигнали, перебуваючи в повітрі, то швидше за все електрична його частина пошкоджена. Однак тут уже потрібно враховувати особливості самої моделі металошукача. Вся справа в тому, що нові і дорогі прилади здатні вловлювати перешкоди електропередач і починають видавати сигнали навіть якщо ви не підносите їх до землі.

Металлоискатель Fisher Labs F5

Мал. 3 Металошукач модель Fisher Labs F5

Далі перевірте, як функціонує металодетектор. Іншими словами, зверніть увагу на те, як він відсіває сигнали. Щоб оцінити роботу електроніки правильно, проаналізуйте її на різних цілях, тобто на кольоровому та чорному металі.

Якщо при покупці металошукача БУ вам надають гарантію, що ще не закінчилася, то уважно прочитайте документ. На території нашої країни є сервісні центри лише кількох зарубіжних виробників, та й вони приймають на ремонт тільки ту техніку, яка була ввезена до країни офіційно. В іншому випадку, гарантійні документи є лише фікцією і ніякої користі вам не принесуть.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram