Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як підключити систему відеоспостереження

Новини та статті 21/06/2017

Вибір обладнання для системи відеоспостереження

У цій статті ми докладно розглянемо, як самостійно підібрати та встановити аналогову систему відеоспостереження. Легко заплутатися в різноманітності назв форматів камер: AHD, Turbo HD, HDCVI і т.д., це назва технології за допомогою якої передаються даних з камери на відеореєстратор, просто потрібно запам'ятати що формат камери повинен відповідати формату відеореєстратора. Це легко зробити за допомогою фільтра:

Наприклад, є завдання встановити 4 вуличні відеокамери у приватний будинок. У розділі Відеоспостереження --- Відеокамери охоронні

Серед безлічі камер вибираємо необхідні за заданими параметрами:

  • АНD
  • Вуличні камери

При виборі камер ми радимо звертати увагу на три параметри:

  • кількість мегапікселів

  • дальність інфрачервоного (нічного) підсвічування (відразу скажу вона невидима людському оку)

  • кут огляду відеокамери та розмір об'єктива

Ми зупинили свій вибір на камері Covi Security AHD-200WC-20, переваги цієї камери: 2 мегапікселі, хороший кут огляду 67 градусів, 20 метрів нічного підсвічування достатньо для приватного будинку та металевий корпус.

Далі необхідно підібрати відеореєстратор, для безперебійної роботи системи відеоспостереження, рекомендуємо вибирати відеореєстратор від того ж виробника, що і камери. Обов'язково перевірте, чи підтримує обрана Вами модель роздільна здатність ваших камер (у нашому випадку 2 мегапікселі). Переходимо до розділу Відеоспостереження-> Відеореєстратори. Ставимо фільтр AHD, фільтр Covi Security та фільтр максимальна якість запису 2 мегапікселя, і 4-х канальний AHD відеореєстратор CoVi Security ADR-3300HD підходить нам за всіма параметрами.

Ми маємо камери, у нас є реєстратор. Чого бракує? Жорсткий диск для запису архіву, кабель, блок живлення та роз'єм для камер. Як вибрати жорсткий диск для відеореєстратора, ми детально розглянемо в іншій статті. Комплектуючі, що залишилися, можна для простоти замовити у менеджерів на сайті вони швидко вам скажуть, які роз'єми потрібно для цих камер і який блок живлення. Радимо кабель використовувати коаксіальний з живленням, наприклад ось цей його можуть Вам відрізати необхідну довжину, якщо Вам багато 305 які йдуть у бухті.

Встановлення системи відеоспостереження

Ми все підібрали, придбали та розпакувавши все, вирішили самостійно все встановити. Чому хтось може, а я ні!

І дійсно вся складність установки це прокладка кабелю від точки, де встановлена камера до точки, де встановлений відеореєстратор.

Підготуємо відеореєстратор: необхідно просто встановити жорсткий диск. Для цього відкриваємо корпус і там звичайні SATA шлейфи як у будь-якому комп'ютері, встановлюємо жорсткий диск, встановлюємо кришку відеореєстратора назад. Декілька правил, яких потрібно дотримуватися:

  • Не підключайте відеореєстратор до мережі зі знятою кришкою;
  • Не підключайте відеореєстратор до мережі, до повного підключення до нього всіх компонентів системи відеоспостереження.

 

Встановлення та підключення жорсткого диска до відеореєстраторау

Далі прикручуємо камеру трьома дюбелями і тягнемо кабель до відеореєстратора, і тільки дотягнувши до потрібного місця, відрізаємо від загальної бухти. Так ми перестрахувалися від перевитрати кабелю і від того, що нам може не вистачити півметра наприкінці прокладки. Відразу як Ви з'єднаєте камеру з відеореєстратором, і підключіть відеореєстратор до мережі, у вас вже буде зображення на моніторі або телевізорі.

Підключення відеокамери до відеокабелю

Рекомендуємо в приватних будинках встановлювати відеореєстратор біля основного телевізора, так Ви будь-якої миті, сидячи в кріслі, можете натисканням однієї кнопки на пульті оглянути всю прилеглу територію. Система відеоспостереження до монітора підключається за допомогою кабелю VGA або HDMI залежно від того, яке гніздо у нас вільно, на якість це не впливає.

Підключення монітора до відеореєстратора

Як одягати роз'єми на коаксіальний кабель? Майже так само, як ви одягали роз'єм на вашу домашню антену. Тільки накручується інший перехідник F-BNC. Ну а на подачу живлення до камери взагалі все просто там такий роз'єм під затиск PC-02 з боку камери і ось такий PC-01 з боку блоку живлення.

Якщо потрібно налаштувати віддалений доступ по інтернету, можна прочитати ось це інструкцію.

Ну а якщо у Вас залишилися питання, телефонуйте в технічний відділ компанії Фортер.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram