Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як підвищити ефективність протипожежної безпеки за допомогою комбінованих датчиків пожежної сигналізації?

Новини та статті 12/01/2016

Віддавши кілька років роботі з проектування, монтажу, експлуатації та здачі наглядовим органам проектів із забезпечення пожежної безпеки, будь-який інженер робить кілька висновків. Один із них – про те, як забезпечити ефективність захисту. Один із прийомів – встановити комбіновані датчики протипожежної сигналізації.

Це обладнання є унікальним у багатьох випадках, оскільки поєднує кілька модулів, відповідальних за виявлення тієї чи іншої ознаки небезпеки. Серед яких:

  • задимлення;
  • займання;
  • висока температура.

 

Принцип роботи

Щоб розуміти принцип роботи комбінованих датчиків, треба розібратися у принципі побудови їх модулів. Для початку розглянемо тепловий. Його пристрій простий – при підвищенні температури навколишнього середовища розміщений між контактами термопари особливий сплав стає електропровідним. Так сигнал надходить на пульт централізованого спостереження (централь) і пожежа не має шансів.

Датчик дыма комбинированный

Модуль виявлення диму, інтегрований у датчики протипожежної сигналізації, працює дещо за іншим принципом. У його завдання входить виявлення диму як основного провісника займання. Традиційно використовується "точковий", він генерує інфрачервоний промінь. У нормальному стані повітря прозоре і поглинає його, при задимленні промінь відбивається, що і реєструє прилад. Подається сигнал тривоги.

Дымовой модуль датчика

Придбання протипожежних датчиків можливе і з інфрачервоним модулем. Це симбіоз попередніх двох пристроїв, особливо стійкий до появи диму та підвищеної температури. Він реагує виникнення у приміщенні інфрачервоного випромінювання, характерного для полум'я.

Купити комбіновані протипожежні датчики доцільно для місць, де потрібна висока надійність у визначенні пожежної небезпеки, ефективність спрацьовування на ранніх стадіях пожежі. Це – житло, виробничі зони з ПММ, склади тощо. Саме в цих місцях високий рівень небезпеки для людського життя і великих втрат матеріально-технічних цінностей. У деяких випадках втрати можуть бути невідновними.

Онлайн-магазин Фортер має відмінний асортимент доступного до купівлі комбінованого протипожежного обладнання.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram