Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як працює система контролю протікання води?

Новини та статті 20/04/2016

Комфорт проживання в квартирі, зручність користування промисловими та комерційними приміщеннями залежить від захищеності від побутових аварій. Серед них найбільш відома багатьом не з чуток – затоплення внаслідок прориву системи водопостачання. Боротися з нею можна за допомогою такого ефективного інструменту як система контролю протікання води.

Широке поширення вона набула після того, як увійшла в прийнятний ціновий діапазон і набула дійсно необхідного і достатнього функціоналу. Розглянути її властивості можна з прикладу відомого комплекту Нептун, наданого увазі покупців у інтернет-магазині Фортер. У каталозі Ви можете побачити його в різній комплектації та вартості, що задовольняють Ваш персональний запит.

Система Нептун

Отже, як працює система контролю протікання води? Розглянемо її склад:

  • контролер (контролює та керує системою подачі води);
  • датчики затоплення;
  • керовані шарові крани з електричним приводом.

Сигнал від датчиків про затоплення надходить на контролер. Той, у свою чергу, подає сигнал на закриття кульових кранів і паралельно повідомляє власника приміщення світловими та звуковими сигналами про спрацювання. Після ліквідації причини витоку статус обладнання повертається у вихідний (робочий) стан. Датчики системи контролю протікання води можна встановлювати в будь-яких місцях, де є небезпека затоплення – на підлогах та стінах підвалів приватних будинків, багатоквартирних будинків, будь-яких інших будівель.

Датчики протечки воды

У системі передбачені опції автономності. Є варіанти з харчуванням від 12 або 220 В. Крани мають італійський родовід Bugatti, з метою запобігання «прикипанню» вони «прокручуються» самостійно раз на місяць. Є можливість підключення та додаткових кранів. Кількості датчиків, що підключаються, достатньо для взяття під контроль масштабного об'єкта. Так, у системі Neptun Bugatti ProW може працювати до 200 датчиків!

Купити систему контролю протікання води – перший етап захисту власного майна та захисту свого гаманця від витрат на ремонт житла сусіда з нижнього поверху. Пропоновані комплекти в каталозі Forter легко встановити самостійно. Тим паче – бездротову систему. Дуже актуально для тих покупців, які вже зробили дорогий ремонт та переробляти інтер'єр дуже затратно.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram