Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як працює виявник прихованих відеокамер?

Новини та статті 17/12/2015

Сьогодні досить просто можна перевірити будь-яке приміщення на присутність камер відеоспостереження будь-якого типу - аналогових, цифрових та інших, при цьому в якому стані вони не знаходилися (включені або вимкнені). Таку роботу готовий взяти він виявник прихованих камер.


Принцип роботи

Кожна оптична система, включаючи активовані чи деактивовані відеокамери, відбиває світло джерел зовнішнього випромінювання. Цей досить простий принцип є основою розробок сучасних виявників прихованих відеокамер. Всі пристрої випромінюють яскраві світлові спалахи за рахунок потужних світлодіодів. Таким чином, є можливість детектувати присутність камер у будь-якому приміщенні, адже світло від їх об'єктивів найкраще відбивається. Виявлення можливе на будь-якій відстані – від декількох метрів до десятків – залежно від того, якою моделлю ви вирішите купити виявник.

Работа обнаружителя скрытых видеокамер

 

Харчування та процес виявлення

Виявники прихованих камер можуть функціонувати від мережі за допомогою спеціального адаптера або використання акумулятора. Щоб акумулятор можна було використовувати в автономному режимі, він має бути повністю зарядженим. Тривалість абсолютної зарядки буде залежати від вибраної моделі виявника. Завдяки широкому асортименту, ви зможете підібрати необхідний саме вам апарат у відповідність до його потужності, ціни та інших технічних характеристик.

Враховуючи той факт, що кожне приміщення висвітлюється по-різному, багато виявників включають відразу кілька режимів функціонування. За допомогою перемикачів ви зможете змінити частоту мерехтіння світлодіодів, впроваджених у пристрій.

Светодиоды в обнаружителе скрытых видеокамер

Таким чином, весь процес виявлення прихованих пристроїв відеоспостереження буде більш швидким та максимально ефективним.


Особливості експлуатації

Виявники прихованих відеокамер дуже прості в експлуатації, освоїти їх зможе кожен за кілька хвилин. Ефективний пристрій для виявлення прихованих відеокамер дуже простий з технічної точки зору. За рахунок присутності інструкції у комплектації до кожного виявника, ви після прочитання відразу зможете приступити до детектування. Режим роботи можна вибрати вручну за допомогою кнопки перемикання на корпусі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram