Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як правильно підібрати охоронне обладнання

Новини та статті 07/04/2015

Коли мова заходить про вибір охоронного обладнання для дому, офісу або інших об'єктів, люди замислюються про те, як краще вибрати його, щоб захиститися від крадіжок.

Важливо провести моніторинг об'єкта чи приміщення, де ви плануєте встановлювати охоронне обладнання. Необхідно визначити, через який саме об'єкт зловмисник зможе потрапити всередину, і які є найуразливіші місця. Найчастіше такими є вікна та двері, а також недостатньо потужні міжкімнатні перегородки.


Дії після моніторингу

Фахівці рекомендують встановлювати охоронне обладнання на кожну двері, яка веде всередину приміщення. Вибираючи напрямки, віддавайте свою перевагу куту, який дозволить охопити не тільки самі вхідні двері, але ще й невелику ділянку біля неї. На стулках дверей фахівці рекомендують монтувати датчик відкриття, який також називається магнітоконтактним. Він чудово проявляє себе в тандемі з датчиком руху та дозволяє отримати максимальний захист.

Щодо вікон, то на них краще монтувати потрійний ступінь захисту. Вона представлена в першу чергу датчиком розбиття скла. Він фіксує всі шуми в районі вікон і дозволяє отримувати сповіщення про небезпечну ситуацію на об'єкті так само, як і магнітоконтактний елемент. На стулки вікон, якщо вони відкриваються, краще встановити датчики відкриття. У ролі третього елемента виступає датчик руху. З його допомогою охорона моментально отримає оповіщення у разі спроби проникнення на об'єкт, що охороняється, або в приміщення.

Захищені двері та вікна – частина безпеки, слід ще подбати про допоміжні елементи. Насамперед необхідно передати сигнал тривоги на обладнаний пульт централізованого спостереження. Таким чином, мобільна група зможе максимально швидко зреагувати на небезпечну ситуацію, отримати оповіщення та попередити проникнення. Для таких цілей найкраще підійдуть прилади Централь та Лунь 7Т. Їхня відмінність полягає в методах передачі сигналу на охоронний пульт. Лунь здійснює передачу сигналів каналом GSM (варіант економічніший). Для нього знадобиться живлення в 12В, яке забезпечить блок безперебійного живлення, а також акумулятор. Краще встановити акумулятор, адже якщо напруга в приміщенні буде втрачена, пристрій продовжуватиме функціонувати.

Не забувайте про такі елементи, як прилад, що дозволяє ставити та знімати об'єкт з охорони. Ви можете підібрати моделі від виробника Лунь. Також буде потрібна сирена, яка буде певним психологічним подразником для злочинця, а також кабель разом із витратними матеріалами. Для кожного приміщення вони індивідуальні.


Кращі пропозиції від компанії Фортер

Якщо ви вирішили поставити свою квартиру, офіс або об'єкт під охорону, то в нашому магазині ви зможете знайти великий каталог охоронного обладнання різних виробників. Ми пропонуємо лояльні ціни та відмінну якість!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram