Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію? Ч. 1

Новини та статті 15/06/2015

Автомобільна сигналізація, як і сам автомобіль, вже давно перестала бути розкішшю, оскільки виконує тепер, окрім охоронної функції, низку додаткових, що робить її незамінною. Питанням вибору оптимальної сигналізації, здатної надійно захищати транспортний засіб за адекватної вартості задаються багато хто. Ось і мені довелося впритул цим зайнятися. Ось, може, мої знання полегшать це завдання.

Отже, головні критерії вибору автосигналізації:

  • Високий рівень захисту;
  • Безвідмовність;
  • Стильний та зручний зовнішній вигляд брелоків;
  • Оптимальна вартість пристрою та його встановлення.

Розуміючи основні вимоги до майбутньої сигналізації, кожен водій повинен враховувати два важливі аспекти:

    1. Цінова категорія транспортного засобу. За статистикою, дорогі автомобілі зазнають більш високого ризику зазіхання, і чим дорожчий автомобіль, тим більше кваліфікованих зловмисників він приваблює. Це означає, що чим дорожче ваш автомобіль, тим більше коштів доведеться витратити на його охорону. Крім того, важливо знати, що неякісна сигналізація здатна порушити правильну роботу або вивести електронний механізм дорогого авто. Фахівці радять обирати сигналізацію, вартість якої становитиме 5-10% від вартості машини. Купити сигналізацію в такому ціновому сегменті найбільш актуально, але варто пам'ятати, що такий розрахунок занадто умовний, тим більше, що в суму вартості повинна входити не тільки сама автосигналізація, а й протиугінні пристрої, які до неї підключаються, та інші заходи охорони.
    2. Місце зберігання автомобіля. На автостоянку, наприклад, при спрацюванні сигналізації, вас можуть викликати навіть уночі, хоча автостоянка, що охороняється, не є стовідсотковою гарантією захисту. Якщо залишати машину під вікнами багатоквартирного будинку, сигналізація, що спрацювала в нічний час, може стати причиною негативного ставлення до вас сусідів. У гаражі сигналізація не буде чути взагалі, що створить комфортні умови для викрадачів. Тут, як і в усіх ситуаціях, коли машину доводиться залишати на відстані понад 500 м, буде потрібно пейджер. Якщо ж і сам гараж знаходиться далеко від будинку, то не обійтись без сигналізації з технологіями GSM чи GPRS.

Тепер розглянемо функціональні особливості та перелік властивостей протиугінних систем автомобілів, залежно від цінової категорії.

  • Навіть у найдешевших (100 – 110 у.о.) сигналізацій може бути низку функцій. Перша – динамічний код. Краще, якщо для встановлення та зняття з охорони будуть використовуватися різні кнопки брелока.
  • Друга – індикація стану авто на брелоку, корисна у ситуаціях значної віддаленості від автомобіля.
  • Третя – модульний тип сигналізації, адже моноблочним сигналізаціям властива легкодоступність та нетривалий термін служби сирен.

Бажано також, щоб сигналізація мала більше, ніж одне блокування двигуна, пасивне блокування, можливість постановки при відключеному датчику радара, зняття без брелока, самотестування, захист від розбійних нападів, вимкнення тривоги без зняття з охорони, наявність каналів управління.
 



Продовження статті читайте у "Як правильно вибрати автомобільну сигналізацію? Ч. 2".

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram