Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як правильно вибрати панель виклику

Думки експертів 09/12/2014

Рис.1 Як правильно вибрати панель виклику

Якщо панель виклику є складовою частиною відеодомофона, то вона повинна містити також відеокамеру. Камери відрізняються за якістю та кольором зображення. Наприклад, деякі передають лише чорно-білу картинку. Ті моделі відеокамер, у яких доступне кольорове зображення, можуть автоматично змінювати режим на чорно-білий, якщо не вистачає освітлення. Це дозволяє зберегти високу якість зображення.

Слід також звернути увагу на роздільну здатність вбудованої відеокамери. Адже чим вищий дозвіл, тим якіснішим буде зображення на моніторі. У більшості викликних панелей використовується модуль із роздільною здатністю 380 ТВ-ліній. Таким чином, для визначення якості зображення, що передається відеокамерою, необхідно протестувати її в умовах більшого або меншого освітлення. Існують два різновиди матриці, що використовується в таких камерах: CMOS або CCD. Матриця CMOS передає менш якісне зображення за умови поганого освітлення, але є бюджетним варіантом. Якщо є необхідність встановлювати панель виклику в погано освітленому місці (наприклад, у темному під'їзді), краще віддати перевагу матриці CCD.

Вызывные панели Slinex ML-15HR в разных цветовых вариациях

Рис.2 Виклична панель модель Slinex ML-15HR

В умовах повної темряви побачити відвідувача допоможе підсвічування, яке теж є складовою панелі виклику. Вона може бути інфрачервоною або білою світлодіодною. Інфрачервона не сліпить відвідувачів, невидима для людського зору та дозволяє вести приховане спостереження. Перевага ж білого підсвічування в тому, що воно має великий радіус дії.

У панель виклику також вбудовані мікрофон і динамік. Це дозволяє вести живий діалог між мешканцем будинку та відвідувачем. Якість звуку також може бути різною у різних моделях пристрою.

Зверніть увагу також на матеріал корпусу та кнопки виклику. Корпус може бути пластиковим чи металевим. Перші підходять для звичайних умов експлуатації, але їх легко зламати. Викличні панелі в металевому корпусі відносяться до антивандальних. Вони більш стійкі та надійні. Мають невеликі отвори для динаміка та мікрофона. Таким чином, при виборі матеріалу корпусу та кнопки виклику необхідно враховувати умови їх експлуатації.

KC-MB30 вызывная панель

Рис.3 Виклична панель модель KC-MB30

І останній елемент панелі виклику – реле управління замком. У домофонних системах зазвичай використовують електромеханічний або електромагнітний замок. Щоб правильно вибрати панель виклику, потрібно знати, який саме вид замку буде використовуватися. На панелі є вихід управління тим чи іншим видом замка. Управління замком здійснюється за наявності додаткового блоку живлення. Напруга, з якою працює блок живлення, вказана у паспорті до замку.

Отже, основні параметри, які слід враховувати при виборі панелі виклику, це якість зображення, що передається камерою (кольорове або чорно-біле, з високою або низькою роздільною здатністю), якість звуку, підсвічування (інфрачервоне або світлодіодне), тип замку і матеріал корпусу (пластиковий або металевий (залежно від умов експлуатації).

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram