Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як правильно встановити радар-детектор в автомобілі

Новини та статті 06/08/2015

Нещодавно мені нарешті вдалося купити автомобіль моєї мрії! Але наше доблесне ДАІ зіпсувало мені моє свято, привітавши мене нехилим штрафом за перевищення швидкості. Адже зараз багато радарів, що фіксують швидкість автомобіля.

Щоб вирішити цю проблему рядового автомобіліста, мої друзі порадили мені купити радар-детектор для своєї машини. Справа в тому, що ця штуковина допомагає завчасно виявити радар ДАІ, що визначає швидкість руху автомобіля. Але купивши цей диво-радар, я зіткнувся з проблемою його правильної установки. Порившись в Інтернеті, я знайшов інформацію для себе з цього питання і хочу поділитись нею з Вами.


Як правильно встановити антирадар

Пристрій слід кріпити у верхній частині лобового скла і по центру, це потрібно для ефективного виявлення радара ДАІ незалежно від особливостей рельєфу та погодних умов за бортом машини. Також обов'язково, щоб радар розміщувався паралельно до площини дороги, чого можна досягти за допомогою кронштейна кріплення.

Необхідно пам'ятати, що при тонуванні вашого лобового скла ефективність виявлення буде нижчою на 10-20%, а при використанні атермального скла ефективність роботи пристрою падає до 60%. При такому результаті радар-детектор втрачає свій первісний сенс і тоді його потрібно кріпити в іншій частині машини. Щоб знайти місце в автомобілі без атермальності, необхідно звернутися до технічного паспорта вашого автомобіля.

Дуже важливо розібратися з усіма налаштуваннями вашого радар-детектора для конфігурації саме під ваші потреби. Зробити це досить один раз, тому що пристроєм використовуються останні, найвдаліші налаштування. Для отримання високої ефективності антирадару потрібно мінімізувати його помилкові сигнали. Для цього я рекомендую відключити всі діапазони, крім тих, що використовуються працівниками ДАІ «Х» та «К». Це підвищить швидкість роботи пристрою. Можна також вимкнути і режим «Х», оскільки вони мали радари, які зараз рідкісні в Україні, а ось режим «К» - навпаки, найпоширеніший. Необхідно правильно розуміти сигнали вашого пристрою: стабільний і довгий сигнал – поряд радар ДАІ, часті та короткі сигнали, як правило, хибні. Для зменшення хибних спрацьовувань раджу грамотно використовувати режими «місто» та «траса».

Під час встановлення режиму «місто» відбувається значна фільтрація всіх надлишкових для міста випромінювань. Також раджу вам використовувати ще один важливий режим зниження гучності роботи антирадару – IntelliMute. Адже в глухій місцевості він навряд чи потрібен, а от постійне його пикання може дратувати. Одним словом, я задоволений, що вирішив купити антирадар, і раджу вам уважно поставитися до особливостей встановлення та налаштування свого пристрою.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram