Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як самостійно налаштувати ехолот?

Новини та статті 28/03/2016

Ехолот – чудовий інструмент для професійних рибалок та для людей, які серйозно захоплюються поєднанням інтуїції та досвіду рибалки з інноваційними суперсучасними технологіями. Дійсно, сьогодні цей прилад має велику кількість регулювань, які тонко регулюють складні у розумінні людини минулого століття технічні параметри. Щоб налаштувати ехолот самостійно, необхідно чітко розуміти, який сенс має кожен його параметр.

Перш ніж почати розбиратися з «матеріально-технічною базою» приладу, потрібно розуміти, що налаштування доведеться робити стосовно кожної водойми індивідуально. Крім того, існує велика кількість різних моделей ехолотів – підтверджує каталог інтернет-магазину Forter. На його онлайн-сторінках Ви можете ознайомитись не лише з характеристиками моделей від Garmin (серії echo, Fishfinder, echoMAP та ін.), але й придбати будь-яку з них за привабливою ціною.

Garmin echomap

Рибалки часто рекомендують залишити заводські налаштування приладу та використовувати його у режимі «auto». Однак з набуттям досвіду роботи з цим обладнанням можна налаштувати ехолот точніше для кожного типу водойми та риби. Він чудово працюватиме незалежно від того, з берега Ви рибаєте або з човна.

 

Правила самостійного налаштування

В першу чергу необхідно визначити глибину, на якій ведеться пошук риби та подальший лов. Після цього етапу необхідно зайнятися налаштуванням чутливості. Тут спрацювати має принцип розумної достатності - досвід Вам підкаже, як знайти своє значення.

У процесі регулювання потрібно пам'ятати, що деякі ехолоти оснащені функцією зміни колірної палітри. З її допомогою на екрані можна отримати чіткіше зображення. Регулювати її просто – достатньо спонукати повзунок для досягнення максимальної чіткості.

Шумопридушення та очищення зображення – регульовані опції, завдяки яким можна не побачити одиночну рибу, яка зацікавилася якоюсь дрібницею на поверхні води. Зате вчасно виявити одвірок риби, що прийшов на «пасовище» прямо під кілем Вашого човна.

Эхолот настройка

Якщо все ж таки налаштування викликає питання, то в сховищі Фортер можна скопіювати такий корисний документ, як інструкція по роботі з ехолотом.

Основні параметри ехолота – частоти (прийняті 50, 83, 250, 455 та 800 кГц), потужність випромінювання, кут променя, налаштування на глибину, твердість ґрунту дна, водонепроникність тощо.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram