Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як убезпечити свій бізнес?

Думки експертів 02/02/2015

Рис.1 Як убезпечити свій бізнес

Але ні за безпеку, ні за збільшення доходу вони не відповідають – ці аспекти лежать виключно на плечах власника та залежать від його бажання убезпечити своє підприємство, від його знань та професіоналізму працюючого персоналу. Відомо, що вишколений персонал – це вже половина успіху у бізнесі. А за заходи щодо безпеки мають відповідати фахівці. Саме тому більшість власників бізнесу налагоджує зв'язки з охоронними чи детективними агентствами.

Рис.2 Індикатор активації мобільних засобів зв'язку GSM-Box2

Фахівці таких організацій проводять навчання співробітників приватного бізнесу, консультують керівний склад або беруть безпеку фірми на себе. У їхню роботу входить перевірка (аудит) безпеки, організація охорони по периметру, захист зсередини, перевірка кожного співробітника щодо відданості та вміння зберігати комерційні таємниці. Агентство надає допомогу у зборі інформації, доборі необхідних фахівців, проводить зовнішні комерційні розвідки, виявляють факти шпигунства і сприяють їх усуненні.

Рис.3 Детектор поля PROTECT 1210

Від безпеки бізнесу залежить успіх підприємства на ринку, зростання прибутку, захист від нечистих на руку конкурентів, рейдерських актів, темпи просування та розвитку бізнесу. Окрім навчання персоналу та забезпечення захисту за допомогою технічних засобів, співробітники детективних агенцій відстежують новітні технології у галузі охорони бізнесу, залучають досвідчених фахівців у сфері електронної техніки, а також психологів та юристів. Усі послуги таких підприємств надаються у межах дотримання закону.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram