Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00
instagram Telegram

Як вибрати автоматичний шлагбаум?

Новини та статті 26/05/2015

Нещодавно наша фірма переїхала до нового офісного будинку. Спочатку розраховували, що майданчик перед будівлею достатній за площею, щоб вистачило місць для паркування не тільки для керівників, а й для всіх співробітників. Але вже через тиждень зрозуміли, що рівний, добре заасфальтований майданчик сподобався не лише нам. Під вікнами нашого офісу паркувалися жителі довколишніх будинків, відвідувачі магазинів, розташованих через дорогу і взагалі, всі, кому не ліньки. Вирішили проблему досить просто – встановили автоматичний шлагбаум. Але поки його вибирали, чимало помучилися. Тому хочу поділитись своїм досвідом. Можливо, він допоможе комусь.

 

Визначтеся заздалегідь з технічними характеристиками

Я прийшов до спеціалізованої компанії, що торгує шлагбаумами, без підготовки. Шлагбаум - він є шлагбаум. Це палиця, яка піднімається та опускається. Які технічні характеристики?

Але перше ж питання продавця про довжину шлагбауму, вибило мене з колії. Про це я якось не подумав наперед. Довелося дзвонити в офіс, а потім карабити на аркуші цифри, які вони мені диктували.

Наступне питання було ще хитрішим – яка у нього має бути інтенсивність? Причому вимірюється ця інтенсивність у відсотках. Консультант пояснив, що це час, який шлагбаум має працювати. Припустимо, якщо протягом години він працював 15 хвилин, інтенсивність становить 25%. Показник важливий, оскільки від відсотка інтенсивності роботи залежить, чи перегріватиметься механізм, а значить, скільки він прослужить без ремонту.

Відсоток інтенсивності роботи впливає на вартість, тому не варто брати «наворочений», якщо клієнти не приїжджають до вас цілими делегаціями. Я прикинув, що у нас шлагбаум працюватиме активно:

  1. Вранці (коли всі приїжджають працювати);
  2. Увечері (відповідно, їдуть додому);
  3. Протягом дня до нас приїжджають клієнти, замовники, постачальники сировини та матеріалів, оптовики.

Виходячи з цього, я вибрав інтенсивність 50%. Якщо у вас немає активного потоку відвідувачів протягом дня, а все обмежується першими двома пунктами (на роботу з роботи), можете обмежитися меншими показниками інтенсивності.

 

Як керувати, чим убезпечити?

З довжиною та інтенсивністю я розібрався досить швидко. Але це виявилося ще не все. Найголовніше у виборі шлагбауму – як саме він керуватиметься. Автоматика автоматиці відрізняється, і означає тільки те, що замість мужика-вахтера, який робить це вручну, підніме та опустить шлагбаум електрику. Але способи для цього можуть бути різні.

  1. Пульт дистанційного керування. В принципі можна не коментувати. Принцип роботи простий: натиснув кнопку на ДУ - шлагбаум відкрився.
  2. Hands Free. Цікава штука. Не потрібно натискати жодних кнопок. Відкриття шлагбауму ініціює спеціальна картка, яка має бути в автомобілі. На певній відстані від шлагбауму вона подасть сигнал.
  3. Магнітні картки. Не особливо зручно - потрібно підносити картку до пристрою, що зчитує. Добре, якщо воно розташоване таким чином, що вам не потрібно вилазити з машини.
  4. Провідний. Шлагбаум відкривається шляхом набирання коду на клавіатурі, натисканням кнопки або за допомогою ключа. На мій погляд, це найпримітивніший варіант. Заради справедливості варто відзначити, що він є найдешевшим.

Ну ось, мабуть, і все, що я хотів розповісти. Якщо є питання – ставте, відповім у міру можливості.

Менеджер

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram