Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати автосигналізацію?

Новини та статті 26/05/2015

Днями друг купив новий автомобіль. І він задумався над досить важливою справою як придбання якісної автомобільної сигналізації. І я вирішив допомогти йому і вам з дуже значним вибором, адже автомобіль все-таки важлива річ.

Автомобільна сигналізація – це багатство. Так як автомобіль, як чималий скарб, який вимагає захисту, до того ж автосигналізація дасть вам велику кількість різних функцій, щоб керувати електропакетом авто.

Вибір автосигналізації – непроста робота, тому що вибирати доведеться в чималих масштабах, тому в цій статті я сподіваюся вам допомогти вибрати найнеобхіднішу автосигналізацію для вашого авто.

Насамперед, дайте відповідь собі на 2 простих питання:

  • Яка вартість вашого автомобіля?

Зрозуміло, що від ціни вашої машини залежить ціна на установку захисту і якщо ціна чимала, значить і зазіхання на ваш автомобіль буде вищим.

  • Де ви зазвичай залишаєте вашу машину?

Якщо ви залишаєте машину на автостоянці, то сигналізація може підкликати вас до машини і о другій ночі, але статистика повідомляє, що з автостоянок викрадення теж бувають. А в гаражі сигналізацію не чути, це ідеальна умова для викрадення.

Дешеві (приблизно – до 600грн)

Найкраще, щоб знімалася та вмикалася сигналізація різними кнопками брелочка. Так як це може дати більше впевненості, що ваш автомобіль буде в безпеці. Ось головні та основні функції сигналізації:

  • Просте управління та зручний дизайн брелочка.
  • Датчики ударів потрібні дворівневі, які дозволяють роздільного регулювання чутливості головного рівня.
  • Аварійне зняття з охорони за допомогою коду.
  • Найдешевша сигналізація має лише один вхід контролю, до якого можна підключити двері, капот, багажник.

Середня вартість (приблизно – до 1600грн)

На додаток до інформації, що вище перерахована для дешевої вартості, ця категорія пропонує краще запобігання, або присутність кращих можливостей, які можу бути такими:

  • Присутність додаткових реле, які мають активну та пасивну запобігання.
  • Можуть бути адаптивні датчики, що пристосовуються до різних показників температури та до різної погоди.

Дорогі (приблизно – більше 1600 грн., до 12000 грн.)

Крім особливостей і функцій, які названі в попередніх категоріях, ця категорія має більш якісне та серйозне запобігання, що може бути різних видів:

  • Система охорони, над якою ведеться цілодобове спостереження диспетчера охоронного центру, який має додаткові функції, наприклад: відеокамери та мікрофони, вбудовані в авто.
  • В основному, якщо автомобіль не був зламаний і викрадений протягом 7-10 хвилин, то зламувачі залишать його, особливо якщо він недорогий.

Є певні характеристики, які рекомендується враховувати під час виборів охорони, рівень захисту, її типу тощо.

Менеджер

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram