Як вибрати детектор прихованих камер Поради колишніх працівників держструктур
Такі пристрої надають ефективну протидію всім спробам незаконно вторгнутися у Ваш приватний простір або заволодіти Вашими діловими ідеями, комерційною таємницею, вкрасти Ваше ноу-хау.
Що стосується вибору детектора, потрібно виходити з
- потенційного ступеня загрози,
- фінансових можливостей,
- важливості інформації, що захищається і т.д.
Якщо інформаційна безпека ставиться в основу і вимагає вживання найсерйозніших заходів, Вам потрібен буде детектор, здатний визначати будь-які види камер. Такий пристрій має більш високу вартість, але при оцінці збитків, які можна зазнати внаслідок витоку інформації, Ви зрозумієте, що це не той випадок, коли економія виправдовує себе.
Професійний детектор камер Bug Hunter Dvideo
Способи виявлення прихованих камер стеження
- За допомогою індикатора поля. Радіоскануючий виявник визначає факт бездротової передачі даних прихованою відеокамерою по радіоканалу. Такі пристрої широко поширені і дозволяють швидко виявити бездротові відеокамери.
- Оптичним способом. Тут використовується принцип світловідбиття. Світлові промені, що посилаються детектором, відбиваються від об'єктива прихованої камери. Але не варто забувати, що не тільки прихована камера може повертати світлові промені, що посилаються оптичним детектором. Тому для підвищеної точності показань у прилади вбудовуються системи відсіювання побічних сигналів (наприклад, ІЧ-фільтр).
Переваги:
- дозволяє виявити різні типи оптичних пристроїв;
- Невисока вартість.
Недолік:
- вже існують спеціальні світлофільтри для захисту від оптичних детекторів (але можуть відсіювати тільки хвилі певної довжини);
- Не дозволяють вести приховану перевірку.
- За допомогою електромагнітного детектора. Пристрій чутливий до електромагнітного випромінювання прихованої відеокамери. Різні типи камер продукують випромінювання різної інтенсивності. Для того, щоб детектор міг визначити будь-який тип випромінювання, при його виготовленні відбувається запис пам'яті приладу всіх варіантів електромагнітних випромінювань камер. Зазвичай детектор багаторазово перевіряє отриману модель сигналу, потім видає результат.
Існують електромагнітні детектори з можливістю занесення на згадку про образи камер, а також скидання отриманих даних.
Переваги:
- дозволяє вести прихований пошук;
- Виявляє приховані камери швидко і може бути використаний навіть не фахівцем.
Недоліки:
- висока вартість;
- Визначає лише камери, що знаходяться в режимі роботи.
- Дальність дії оптичних та електромагнітних детекторів, як правило, досягає кількох метрів. У деяких приладах вона регулюється. У середньому це 10м. Добре випромінюючі камери виявляються навіть з відстані 50м.
- Час пошуку більшою мірою залежить від кількості різних типів прихованих камер, розміщених у приміщенні, що перевіряється.
- Щоб зробити пошук непомітним можна використовувати електромагнітні детектори з антенами. Але контакт із тілом людини зробить детектор менш чутливим. У відкритому просторі його робота ведеться швидше та точніше.
- Якщо Вам потрібна можливість постійного контролю за станом приміщення, вибирайте детектор, що забезпечує передачу пошукових даних на ПК.
Виявник прихованих відеокамер WEGAi
Якщо скритність та швидкість пошуку не важливі для Вас, без вагань вибирайте оптичний детектор.
Для виявлення прихованих відеокамер також використовуються:
- локатори нелінійності (знаходять напівпровідникові пристрої);
- металодетектори;
- тепловізори.
Ваша безпека – у ваших руках. Інтернет-магазин «Фортер» пропонує широкий вибір засобів захисту важливої інформації та приватних даних. Вибір за вами!