Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати джерело безперебійного живлення для дому чи офісу (частина 2)

Новини та статті 16/07/2015

Повертаючись до списку десяти найважливіших чинників під час вибору джерела безперебійного харчування, хочеться відзначити ще п'ять.


Вибирайте ДБЖ з розетками для периферійних пристроїв та з роз'ємами для захисту телефонної лінії

Часто користувачам необхідно захистити не лише ПК, а й периферійну техніку. Якщо ви плануєте підключати подібні пристрої до джерела, переконайтеся, що на ньому присутні спеціальні розетки, що захищають від перепадів напруги. Якщо є факс чи модем, то ідеалі ДБЖ повинен захищати ще й телефонну лінію.


Перед покупкою джерела визначтеся, де саме воно розміщуватиметься у вашій квартирі

Купуючи ДБЖ важливо розуміти, що він досить голосно працює (якщо не має шумопоглинаючого кожуха) і важливо правильно його розташувати у квартирі чи офісі. Пристрій, що працює від батареї, гарантуємо вам 40-45 децибелів на відстані до одного метра. Не бажано розміщувати працюючий агрегат у спальні. Якщо з будь-яких причин це необхідно, то сформуйте спеціальну перегородку на відстані від ліжка. Враховуйте, що ДБЖ має отримувати ефективне охолодження.


Пристрій повинен мати зрозумілу для вас індикацію та засоби керування

Кожен користувач знає, наскільки приємно отримувати інформацію у зрозумілій та доступній формі. Інформація ДБЖ відбувається за допомогою звукових сигналів, наприклад, під час перемикання на режим акумулятора. Також є на корпусі світлодіодні індикатори, які розкажуть про певні стани, включаючи екстрені, наприклад, коли потрібно замінити батарею. Сьогодні на ринку є асортимент джерел живлення з рідкокристалічним дисплеєм, де відображається до 20 різних особливостей роботи та стану електромережі. Для отримання інформації немає необхідності використовувати ПЗ на комп'ютері, ви відразу все зможете розпізнати.


У ДБЖ має бути можливість замінити батарею

Стандартно, ресурсу батареї у джерелі безперебійного живлення вистачає приблизно на 3-5 років, після цього вона потребує заміни. Фінанси, які підуть на купівлю нового комплекту батарей у кілька разів менше, ніж вартість самого ДБЖ, тому важливо звертати увагу, щоб була можливість проводити заміну. Для заміни не потрібні додаткові знання, достатньо зняти кришку, від'єднати два дроти, вилучити картридж батареї та поставити інший. Вам не доведеться вимикати джерело живлення, а заміна батарей можлива під час роботи ПК.


Вибирайте виробників, які надаються техпідтримкою

Вибираючи для себе джерело безперебійного живлення, подбайте про наявність гарантії, гідну технічну підтримку, а також про наявність сервісного центру у вашому місті. Будь-яке обладнання потребує обслуговування, тому до такого питання слід підходити особливо відповідально.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram