Як вибрати електрозамок для хвіртки
Замок - одна з найпростіших і найдавніших систем безпеки, перші замки були винайдені в Китаї, Єгипті та Месопотамії.
На сьогоднішній день існує широкий асортимент електричних замків, які відрізняються зручністю використання та довговічністю.
Якщо Ви щасливий мешканець приватного будинку, то однозначний must have до покупки, це електромеханічний замок для хвіртки. Використовуючи цей простий пристрій безпеки, Ваше життя стане простіше і зручніше.
Як використовувати електрозамок для хвіртки:
Як самостійний пристрій замикання, з боку вулиці замок відкривається ключем (магнітною таблеткою, кодом тощо), а з двору швидко і просто відкривається натисканням на кнопку на замку. При цьому коли Ви йдете замок на хвіртці захлопнеться автоматично. Це економить час, особливо коли на вулиці негода, руки мерзнуть і не дуже хочеться поратися з ключами.
Як частина домофонної системи, принцип роботи такий самий як при автономному встановленні, але головна перевага, що Ви зможете відкривати хвіртку гостям прямо з дому.
Електромеханічні замки можуть відрізнятися по установці, нормально відкриті і нормально закриті. Нормально відкриті замки, при зникненні електрики, автоматично відкриються, а нормально закриті, будуть тримати двері замкненими.
На що звернути увагу при виборі замка для хвіртки?
Вибір замка для хвіртки, вже передбачає, що монтаж замку буде вуличний. Слід вибирати замки з нержавіючої сталі, які не бояться пилу, вологи, різкого перепаду температур, вся ця інформація зазначена в технічних характеристиках виробу. При покупці замка необхідно звернути увагу на його зовнішній вигляд, наскільки ретельно підігнані деталі, відсутність іржі, сколів, тріщин, відсутність у конструкції крихких металів, таких як силумін, все це підтверджує довговічність виробу та є гарантією якості.
Найкраще вибирати ті бренди, які давно продаються на ринку України, Atis, Yli Electronics, ZK Teco, Kraft.
Які види електронних замків бувають?
За принципом роботи існує два види замків:
Електромеханічні - ригель замку переміщається, за допомогою електромагнітного приводу (соленоїдний тип) або електричного двигуна (електромоторні).
Електромагнітні – в основі дії такого замку, використовується потужний магніт. який притягує металеву планку у відповідь. Перевага такого замку, в тому, що неможливо відкрити такий замок зусиллям на відрив, проста і надійна конструкція. Але якщо зловмисник знеструмить хвіртку, замок відкриється. Тому фахівці компанії Фортер рекомендують встановлювати додатково джерело безперебійного живлення. Електромагнітні замки розрізняються за силою замикання, тому необхідно вибирати обладнання, відштовхуючись від ваги хвіртки, для легкої хвіртки з профнастилу буде достатньо замку з силою замикання 250 кг, а для кованих воріт цей показник має бути вищим.
Як встановити та підключити електрозамок?
Замки за типом установки бувають врізні та накладні. Врізні замки монтуються всередину підготовленого отвору в двері, перевага висока надійністю Накладні встановлюються на хвіртку, з внутрішньої сторони, на болти, комплект кріплення як правило поставляється разом із замком. Технічні фахівці радять для коректної роботи замку використовувати ДБЖ. Як краще підключити додаткове обладнання Ви знайдете в інструкції до замку. Якщо під час підключення виникнуть питання, Ви зможете звернутися за допомогою до технічного відділу інтернет-магазину forter.com.ua.
Спасибі, що прочитали наш огляд до кінця. Замок це пристрій, який забезпечує безпеку всього будинку. Краще не економити на замку для хвіртки, так само, якщо ви не впевнені у своїх силах, краще довірити встановлення професіоналам.