Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати GPS навігатор

Новини та статті 12/08/2015

Я дуже люблю подорожувати та роблю це завжди, коли видається вільний час. Об'їздив безліч українських міст та сіл, і зіткнувся з проблемою недостатньої інформативності трас та доріг. Задумався про покупку GPS навігатора і зрозумів, що вибір досить складний і підійти до нього необхідно відповідально.

Вибираючи для свого авто GPS навігатор, слід детально вивчити його технічні параметри та відмінні риси. Головне, що є в пристрої - карти, їх вибирати потрібно особливо відповідально, адже працювати з ними доведеться часто, і деталізація відіграватиме не останню роль разом із актуальністю. Сьогодні на ринку картографії лідерами можна назвати компанії Навітел, Garmin та I-go.


Особливість карт GPS навігаторів

В основі навігаційної програми Garmin стоїть американська компанія Linux, яка створює та встановлює карти виключно для вищезгаданого бренду. У цій марці всі пристрої відрізняються своїми високими показниками надійності, якістю збирання, керуванням. Причому саме українські карти мають особливо точні й докладні порівняно з конкурентами.

Навігатор I-go працює на операційній системі Windows CE. Вона підійде для більшості навігаторів від таких виробників як Prestigio, Asus, EasyGo та багато інших.

Лідером у створенні карток для країн СНД, включаючи Україну, є Навітел. Бренд пропонує одні з найточніших карт нашої країни, причому вони базуються також на Windows і можуть встановлюватися на більшу частину GPS навігаторів, за винятком Garmin.


Відмінні риси GPS навігаторів

Як було сказано вище, більшість навігаторів (крім Garmin) працюють на операційній системі Windows, що вказує на їх схожість між собою. Вони здатні відтворювати музику та відео, а також дозволяють читати книги та переглядати фотографії. Що стосується пристроїв Garmin, то вони дещо вузькопрофільні і крім виведення карток на екран користувача нічим не забезпечать. Але цю функцію вони виконують настільки добре, що аналоги можуть позаздрити.

Ще один важливий момент у виборі – розмір екрану. Звертайте увагу при покупці на його яскравість. Практика показує, що пристрій із значними діагоналями при прямому попаданні сонячних променів мають "відблиски".

Якщо ви вирішили купити GPS навігатор, то зробити ви зможете це в інтернет-магазині Фортер з доставкою по всьому Києву та Україні.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram