Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати камеру заднього виду? Її різновиди на кшталт кріплення

Новини та статті 21/01/2016

Щодня на трасах міжнародного сполучення, міських магістралях, дорогах району нашого проживання ми бачимо водіїв абсолютно різного ступеня підготовленості та характеру. Досвідчений водій за версту бачить за стилем водіння холерика, іпохондрика, бачить такого ж досвідченого колегу та новачка з «замашками»… І все б нічого, тільки ціна помилки на дорожньому полотні, стоянковому майданчику, просторі двору Вашої оселі – розбиті кузови, а іноді й втраченого людського життя.

Велика кількість «неприємних непорозумінь» відбувається при спробі повернутися в район пропущеного придорожнього магазинчика, паркування у дворі серед сусідських машин або на тісній навіть для професіонала автостоянці, тобто при їзді заднім ходом. Дійсно, через наявність у автомобіля позаду «мертвої зони» великої площі водії часто не помічають обрізки труб, що стирчать, парканчики, саджанці, не можуть адекватно оцінити відстань до машини, що стоїть поруч і т.д.

 

Комплектація обладнання та способи кріплення камери на ТС

Ось тут і приходить на допомогу камера заднього виду. Звісно, вона входить у комплект обладнання. Купити паркувальну систему - ось що означає отримати безпеку руху на передачі з позначенням R (Reward). У комплект входять:

  • монітор (який може бути вбудований у придбаний або штатний відеопрогравач);
  • дроти передачі відеосигналу;
  • відеокамера.

Автокамера заднего вида Blackview

На перші два елементи ми звернемо увагу в іншому матеріалі, тут нас більше буде цікавити відеокамера. Адже саме через її характеристики залежить вибір якісної паркувальної системи, економія на штрафах (наприклад, за проїзд перехрестя заднім ходом, якщо серед читачів є такі «трюкачі»), економія на можливих ремонтах власної машини та чужої, економія на ліках (головне щоб було без летальних наслідків, вірно?) постраждалих перехожих.

Отже, камери заднього виду за місцем розташування в/на кузові транспортного засобу розрізняють:

  • універсальні;
  • штатні.

Перші можуть бути змонтовані просто в бампері, в елементах дизайну (накладках, фальшпанелях), зовні кузова і всередині – у накладках стійок або задньої ляди, просто під стелею біля заднього скла. Їхня безперечна перевага – чистота (не забруднюється при «сльотовій» погоді у разі встановлення в салоні), хороша стійкість до миття під високим тиском (якщо встановлена камера зовні кузова), швидке «звикання» до зміни температурного режиму (відсутність ефектів запотівання), установка на будь-яку модель транспортного засобу.

Другі – камери, які автовиробник встановив на складальному конвеєрі. Часто вони інтегровані в ручку відкриття багажника, плафон підсвічування державного номерного знака, елементи дизайну багажника. Переваги такого типу – непомітність, унікальність з урахуванням конкретної марки машини, збереження елементів кузова без технологічних отворів та додаткових монтажних елементів дротів та корпусу «відеоока». Висота установки, кути огляду прораховані професійними конструкторами – в активі штатних відеокамер заднього виду. Крім того, є гарантія від помилок при підключенні пристрою до системи бортового електроустаткування.

Потрібно відрізняти відеокамери за способом кріплення (установки на кузов ТЗ):

  • врізні;
  • корпусні.

Универсальная камера заднего вида

Відрізнити їх досить легко – перші мають корпус, який «вставляється» в технологічний отвір у бампері або іншому відповідному місці, і за рахунок розміщеного елемента кріплення на ньому ж жорстко фіксується. Другий тип – більш технологічний. Корпусна камера кріпиться найчастіше за рахунок болтових з'єднань, розпірок та спеціальних прокладок, а також (рідко, в основному при самостійному встановленні) фіксується двостороннім скотчем.

Додатковою умовою вибору є тип матриці «відеоклазка». Можна купити камеру заднього виду як із CMOS-, так і CCD-сенсором.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram