Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати камеру заднього виду?

Новини та статті 10/08/2015

Я автовласник зі стажем більше 10 років і намагаюся бути в курсі всіх новинок, які з'являлися на ринку за цей час, дещо я купував і для себе. Ось нещодавно вирішив купити камеру заднього виду, але виявилося, що її не так просто вибрати, як одразу може здатися. Цей елемент дуже важливий і повинен гарантувати не лише безпеку, а й комфорт під час руху. Для того, щоб купити дійсно якісну та надійну камеру заднього виду, потрібно врахувати велику кількість особливостей, якими вона має.


Особливості камер заднього виду

Вибираючи камеру, дуже важливо, щоб вона відповідала українським погодним та кліматичним умовам. Вона повинна поставлятися в герметичному вологозахищеному корпусі, забезпечувати хороше бачення навіть при дощі та поривах вітру. Не менш важливо правильно розмістити її та вибрати місце в автомобілі слід ще до покупки. Монтаж камери заднього виду може здійснюватись на бампері авто, капоті або спеціально відведених під це місцях. Слід перед покупкою уточнити, чи зможе камера гарантувати вам однаково гарну видимість як у денний час, так і вночі.

Фахівці рекомендують вибирати камери, у яких картинка, що виводиться на екран, є дзеркально перевернутою, щоб водій мав можливість зорієнтуватися, як раніше це було із дзеркалами заднього виду. Деякі бюджетні камери можуть виводити чудову картинку на дисплей, але вони зовсім не дають інформації про те, на якій відстані знаходиться бампер машини від якогось об'єкта. Бажано купувати додатково паркувальні системи, які зможуть забезпечити вас такою інформацією.

Що стосується ідеального діапазону температур, він доставляє від -25 до +60 градусів, причому такий показник спостерігається тільки у провідних виробників. Дуже важливо, щоб камера заднього виду була пило- і вологозахищеною, щоб ви могли спокійно пересуватися в будь-яких умовах.


Класифікація камер за світовими стандартами

Позначення світового стандарту в камерах заднього виду здійснюється за допомогою коду IPxx, де перші дві літери позначають захищеність від пилу і бруду, а «хх» - від вологи. Сьогодні найчастіше випускається обладнання з такими показниками: IP66, IP67 та IP68. У першому випадку показник є найкращим при захисті від пилу та струменів води. У другому випадку водій отримає надійний захист від пилу, а також зможе зберегти працездатність при короткочасному зануренні у воду. У третьому випадку ідеальна захищеність від пилу, бруду та води, при цьому камери, що мають такий індекс, здатні тривалий час працювати під водою.

Виходячи з усього вищесказаного, можна відзначити, що вибір камери заднього виду справді непросте завдання, проте водії, які вже знають описані основи, зможуть зупинити свою перевагу на якомусь варіанті набагато швидше і легше.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram