Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Як вибрати картплоттер з ехолотом?

Новини та статті 22/12/2015

Одними з найпоширеніших видів активного відпочинку є водні подорожі та рибалка – по прибережних морських зонах, річках та озерах… Добре розслабитися, отримати задоволення від здорового проведення часу допомагають безліч способів лову – лов хижої риби, підлідна ловля тощо. Незамінний помічник у всіх перерахованих пологах занять – картплоттер з ехолотом.

Чому саме така конфігурація пропонується на ринку, чому вона обґрунтовано входить у «моду»? Насамперед оскільки укладає у собі весь необхідний набір, що полегшує діяльність моряку і рибалці, тобто. в ній є чудово організований навігаційний сервіс і обладнання, здатне визначити місцезнаходження косяка риби.

 

Призначення пристрою та поради щодо вибору

Як вибрати картплоттер з ехолотом? Скориставшись правилом відповідності заявлених технічних параметрів пристрою з завданнями, які споживач планує реалізувати.

Що таке картплоттер - це по суті один блок, що поєднує в собі дисплей, зовнішні або внутрішні модулі GPS, зберігання електронних навігаційних карт (найчастіше у векторному форматі), комп'ютеризований обчислювальний блок, органи управління та налаштування. Монітор відображає такі дані, як точне розташування Вашого судна в даний момент часу, донний ландшафт, фарватер, небезпечні зони для судноплавства і т.д. Ваш яхта або надувний моторний човен пройде з цим приладом усі надводні та підводні перешкоди, за допомогою цього пристрою Ви легко потрапите у певне місце на «відкритій воді» або на берег.

Картплоттер Rowlance

Ехолот - прилад, що складається з генератора звукових хвиль, їх приймача, екрана для відображення інформації, обчислювального модуля (перетворювача) та органів керування. Його основне призначення – за рахунок прийому зворотної звукової хвилі розрахувати та відобразити у читальному вигляді інформацію про рельєф дна, наявність риби з урахуванням глибини. При виборі варто врахувати, що малопотужний ехолот придатний лише на «дрібній» воді річок та озер. Потужний – на великих глибинах морів та океанів, при використанні на малих глибинах може генерувати «шуми», оскільки приймач реєструватиме багаторазове відображення звуку від корпусу судна на дно і назад.

Эхолот для рыбалки

Эхолот

 

Переваги використання

Які дає переваги з'єднання картплоттера та ехолота? Насамперед – використання одного екрану для кількох завдань, що суттєво зменшує вартість обладнання. Потім – гнучкіше налаштування, зокрема – можливість регулювати потужність ехолота. Використання тих самих модулів (GPS, векторних навігаційних карт тощо) обома пристроями також є основою формування прийнятної ціни.

Придбати картплоттер та ехолот із параметрами, що відповідають Вашим побажанням, можна в онлайн-каталозі Фортер.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram